Представників провідних будівельних видань нагороджено за внесок у висвітлення діяльності будівельного комплексу

1941 2017-06-05 13:20:00
2 червня, за традицією, напередодні Дня журналіста, Президент Будівельної палати України Петро Шилюк зустрівся з представниками будівельних видань, щоб обмінятися думками з приводу такої важливої складової роботи Будівельної палати України, як співпраця із засобами масової інформації.


Він відзначив значний інтерес журналістів до заходів, що проводяться Палатою – виставок, конференцій, засідань Президії, та в цілому висвітлення проблем становлення будівельного комплексу України - цієї важливої сфери економіки.

В минулому році в журналах було чимало публікацій про роботу будівельників, новітні матеріали і технології. Представлено і ряд публікацій  про діяльність Будівельної палати.

Петро Шилюк, Шилюк Петро

На думку П.С.Шилюка, потрібні редакційні матеріали, насамперед, про найбільш активних членів Палати, провідні будівельні структури, слід більше висвітлювати досвід кращих керівників і рядових працівників галузі.

Було відзначено необхідність популяризації структур  при  БПУ, зокрема Інженерного центру, який має цікаві функції і потрібно його роботу «розкручувати».

Президент також рекомендував представникам ЗМІ більше висвітлювати роботу комітетів Будівельної палати з актуальних питань діяльності будівельного комплексу. Деякі з них працюють активно і корисно. Зокрема, йшлося про засідання новоствореного комітету з питань зеленого (екологічного) будівництва, який очолює відомий фахівець, доктор технічних наук Г.Фаренюк. Комітет започаткував роботу щодо просування в будівельному комплексі України цієї надзвичайно актуальної теми.

Катерина Нікітіна, Нікітіна Катерина, Екатерина Никитина, Никитина Екатерина, Петро Шилюк, Шилюк Петро, Петр Шилюк, Шилюк Петр

Петро Шилюк звернув увагу і на необхідність висвітлення нагальних проблем, над якими предметно працює Палата. Серед них:

  • розробка та прийняття програми відновлення індустріального домобудування;
  • вирішення проблем «хрущовок»;
  • розробка законодавства щодо орендного житла;
  • відновлення фінансування державних програм спорудження житла для соціально-вразливих верств населення;
  • іпотечне кредитування.


В цілому Президент Будівельної палати України високо оцінив роботу журналістів будівельних видань, висловив задоволення співпрацею з ними -  людьми, які знають галузь і прагнуть її подальшого розвитку.

Він щиро привітав присутніх з наступаючим Днем журналіста України та повідомив, що ряд працівників були відзначені Будівельною палатою.

Зокрема, нагороди одержали представники електронного видання «Build Portal», журналів «Будівельний журнал» і «Будівельні матеріали і вироби», телепрограми на 5 каналі «Будівельний стандарт» Андрій Яворський, Наталія Кульєчова, Олена Сучкова, Володимир Сербін, Олена Онищенко.

Були також відзначені представники інтернет-порталу «Профі Дом», журналів «Всі новобудови» і «Prof Build».

На зустрічі були присутні Перший віце-президент Будівельної палати С.Т.Сташевський, керівники ряду структур БПУ та працівники секретаріату.Анатолій Дронь, Дронь Анатолій, Катерина Нікітіна, Нікітіна Катерина, Світлана Зеленська, Зеленська Світлана
Андрій Яворський, Яворський Андрій, Петро Шилюк, Шилюк ПетроСвітлана Шах, Шах Світлана, Петро Шилюк, Шилюк Петро


Петро Шилюк, Шилюк Петро
Петро Шилюк, Шилюк Петро, Світлана Зеленська

Джерело: Прес-служба Будівельної палати України
Фото: Прес-служба Головного будівельного порталу України Build Portal

 

Интересные новости:
07.06.2017
2928
23-25 травня в Києві відбулася VIІ Міжнародна конференція «UkrCemFor 2017: Цементна проми...
30.05.2017
3663
Небольшой, увлекательный видеосюжет о работе современной дорожностроительной спецтехники...
25.05.2017
1805
Прямий ефір - трансляція VIІ Міжнародної Конференції UkrCemFor '17. Дізнавайтеся, що відубваєть...
12.02.2019
1033
В медіа-залі КБУ відбулась нарада по розробці концепції впровадження BIM-технологій у державному сек...
25.01.2019
774
Представники Державного фонду сприяння молодіжному житловому будівництву оприлюднили результати діял...
25.01.2019
1614
23 января состоялась первая в 2019 году встреча участников URE Club под названием Back to Business...