Зареєстровано законопроект про відновлення фінансування програм заради забезпечення житлом ВПО та учасників АТО

894 2017-05-31 07:26:00
У Верховній Раді України зареєстровано проект Закону України № 6515 про внесення змін до Держбюджету України на 2017 рік щодо відновлення фінансування державних житлових програм з метою вирішення питання забезпечення житлом учасників АТО та внутрішньо-переміщених осіб. Про це 30 травня під час спільної з Головою правління Держмолодьжитла Сергієм Комнатним інтернет-конференції повідомив народний депутат України Олег Недава, повідомляє прес-служба ДСФУ "Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву".

За словами Олега Недави, проект Закону передбачає збільшення видатків загального фонду Держбюджету на цей рік на програму доступного житла у обсязі 1 млрд. грн., а також 1 млрд. грн. - на пільгове молодіжне кредитування.

«Прийняття законопроекту сприятиме в першу чергу вирішенню проблеми забезпечення житлом громадян, зокрема молодих сімей, та одиноких молодих громадян, внутрішньо-переміщених осіб, військовослужбовців і добровольців, які брали участь в антитерористичній операції, сімей військовослужбовців і добровольців, які загинули в АТО та сприятиме зменшенню соціальної напруги серед зазначених категорій населення та забезпеченню конституційних прав громадян на житло та буде додатковим стимулом для місцевих громад ще більш активно залучатися до вирішення житлового питання своїх жителів», - сказав Олег Недава.

Як зазначив Сергій Комнатний, видатки з Держбюджету у такому обсязі дадуть змогу забезпечити власним житлом майже 5,5 тисяч громадян, а також залучити у будівельну галузь інвестицій обсягом понад 3,5 млрд грн.

«За умови передбаченого проектом закону фінансування, вказані житлові програми окрім забезпечення житлом українських громадян, в першу чергу учасників АТО та внутрішньо переміщених осіб, допоможуть створити понад 8 тисяч робочих місць у галузі. До суміжних галузей народного господарства буде залучено понад 21 млрд. грн. Причому, понад 930 млн. грн. будуть повернуті до держбюджету за рахунок податків та зборів», - наголосив Сергій Комнатний.


Джерело: Прес-служба ДСФУ "Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву"

Интересные новости:
31.05.2017
882
Премьер опроверг слухи о повышении цены на газ в октябре...
31.05.2017
889
Первый отечественный лоукостер будет совершать лишь внутренние рейсы...
31.05.2017
781
ОСМД, которые взяли "тёплые" кредиты, не смогут с ними рассчитаться из-за задолженности по субсидиям...
17.12.2018
758
Система «умный дом» программируется на нагрев помещений в рабочие часы, а на ночное врем...
17.12.2018
659
Это может быть реконструкция старого жилища, или строительство своего собственного – нового....
17.12.2018
546
Інсталяція у стилі Петриківського розпису встановлена у сквері біля обласної адміністрації....