«Сквер Інсталяторів REHAU» відкрито в Національному Ботанічному Саду ім. М. М. Гришка НАН України

2045 2017-05-19 10:19:0025 квітня 2017 року відділ Інженерних систем компанії REHAU, за медіапідтримки Головного будівельного порталу України, відкрив перший «Сквер Інсталяторів REHAU» на території Національного Ботанічного Саду ім. М. М. Гришка НАН України.


Оскільки ліси - це легені Землі, а компанія REHAU - соціально-відповідальна компанія, яка багато часу приділяє проблемі екології, ми б хотіли залишити свій позитивний внесок і допомогти нашому місту стати чистішим.

Наш пілотний проект розрахований на КРАЩИХ інсталяторів REHAU. Разом ми посадили хвойні дерева: ялина колюча, тсуга канадська, ялина сербська. Новий сквер розташований в чарівному місці поблизу Саду троянд. Це затишний куточок, в якому зможуть проводити час наші друзі і колеги, близькі та родичі, а також місце, яке залишить позитивний слід в історії нашого міста. Крім цього, була створена альтанка для відпочинку і спокійного проведення часу. Це окрема інсталяція, яка виконує естетичну функцію і буде виступати яскравим прикладом арт об'єкту сучасного мистецтва. 

 
Максим Солоненко, директор з маркетингу та збуту відділу Інженерних систем: «Ідея такого ЕКО-проекту виникла вже давно. Як відомо, вирубка дерев в Україні сьогодні є однією з найбільших екологічних проблем. Скільки ділянок навкруги, де роками стояли ліси, перетворюються на пустирі! Але визначити проблему – це лише початок шляху. Кожен має докласти зусиль для усунення катастрофи! Навіть якщо ми почнемо з малого: кожне посаджене дерево – це чистіше повітря нашого середовища, початок відновлення нашої спільної екосистеми. Саме тому ми обрали Національний Ботанічний Сад у серці столиці та залучили до цього заходу наших кращих інсталяторів. Ми сподіваємося, що наша ідея надихне інші компанії на подібні акції, а також викличе бажання в українських монтажників стати кращими та приєднатися таким чином до нашого проекту. Адже можливість посадити іменне дерево в «Сквері Інсталяторів REHAU» має лише той, хто дійсно достойний звання кращого монтажника. Створення Скверу – це лише початок дороги, щороку ми плануємо доповнювати його новими деревами та рослинами, а також новими арт об’єктами». 

Ми вдячні нашим інсталяторам, які стали першими і відкривали сквер разом з нами: Андрій Дудніков, Олег Лисиця, Павло Сингаївський, Олександр та Світлана Латушкіни, Геннадій Стопник, Володимир Пашковський, Олександр Руханський, Петро Гвоздецький, Сергій Романенко, Олексій Старовойтов, В'ячеслав Яблочник, Остап Кучерук, Сергій Гонишнюк, Володимир Крилач, Євген Рибальченко, В'ячеслав Черниш, Андрій Галайда, Павло Кравцов, Максим Бойко, Олександр Жданенко. 

Окрему подяку ми хочемо висловити Національному Ботанічному Саду за виділення окремої території під наш сквер та надання можливості долучитися до доброї справи.

В кінці літа запланований візит власника компанії пана Вагнера до нашого Скверу та висадки його іменного дерева.

Медіа-партнерами проекту виступили: портали BuildPortal, IBud, Truba.ua, а також журнали «Публичные Люди» та «AW Therm».

Джерело: Прес-служба Головного будівельного порталу України Build Portal
Фото: Прес-служба Головного будівельного порталу України Build Portal

Интересные новости:
20.06.2017
10205
Делегация украинских производителей строительных метариалов отправилась во второй бизнес-тур в Полта...
27.04.2017
1834
25 квітня 2017 року у Державному науково-дослідному інституті будівельних конструкцій (ДП НДІБК) &nb...
27.09.2018
1230
Выставка открылась 26 сентября и готовит много интересного на ближайшие дни...
26.09.2018
449
25 вересня відбулось засідання оргкомітету з підготовки до виставки "Будівництво. Архітектура. Нерух...
24.09.2018
583
14 сентября 2018 на лайнере Rosa Victoria состоялся Energycruise '18: EnergyInvestNight, главной цел...