В Ужгороді зупинили будівництво спортивно-реабілітаційного комплексу для АТОшників

Будівництво повинні були фінансувати з трьох джерел – обласного і міського бюджетів, а також державного фонду регіонального розвитку
1263 08.02.2017 в 07:45


В Ужгороді зупинили будівництво спортивно-реабілітаційного комплексу для людей з ураженням опорно-рухового апарату та інвалідів бойових дій на Донбасі. Дорогий об'єкт не по кишені місту і області, кажуть чиновники і чекають допомоги з Києва, повідомляє «Сегодня».

Комплекс має запрацювати на території старої занедбаної котельні площею 2 тисячі квадратних метрів.

«Тут буде настільний теніс, фехтування, пауерліфтинг, буде масажний кабінет, психологічний кабінет. Також будуть і АТОшників тут безкоштовно оздоровлювати», – розповідає голова Федерації спорту інвалідів опорно-рухового апарату в Закарпатській області Олександр Лизанець.

У вересні минулого року тут почали перші ремонтні роботи. Демонтували панелі, покрівлю, заклали фундамент і після нового року об'єкт законсервували. Грошей не вистачило.

«Споруда була в стані розрухи, на покрівлі росли дерева, панелі висіли на чесному слові, всередині будівлі було близько 600 кубів бетону. Якби мені дали фінансування, чітко і ясно сказали – є фінансування, то за 1 рік нема про що говорити», – говорить директор підрядної організації Микола Лило.

На Киевщине построят первый в Украине крытый велотрек (проект)

Загальна вартість об'єкта майже 32 мільйони гривень. Будівництво повинні були фінансувати з трьох джерел – обласного і міського бюджетів, а також державного фонду регіонального розвитку. Левова частка якраз доводиться на державний фонд. В Ужгородській міськраді пояснюють – гроші нададуть лише тоді, коли будуть гарантії з Києва.

«Ми передбачили 2 мільйони гривень на співфінансування цього проекту. Якщо ми будемо мати підтвердження про фінансування даного проекту з фонду регіонального розвитку або з іншого фонду, позабюджетних, з міжнародної технічної допомоги або від будь-яких меценатів добровільних і так далі, то ми будемо розглядати питання співфінансування», – стверджує заступник Ужгородського міського голови Олександр Білак.

Обласні керівники будуть подавати цей інвестиційний проект на розгляд комісії. І тільки після постанови кабінету міністрів, отримають гроші на будівництво.

«Цього року він буде йти поза конкурсом, тобто він автоматично отримає кошти. Питання тільки в тому, яка це буде сума. Навряд чи з того індикативного плану, який доведений сьогодні Закарпатській області, ми зможемо його самостійно завершити. Потрібні зусилля і пошуки інших джерел фінансування», – говорить директор департаменту економіки Закарпатської облдержадміністрації Денис Ман.

Схожий спортивний центр для реабілітації інвалідів був тільки в Криму. Закарпатський центр повинен стати його аналогом. Втім, поки на будівельному майданчику – тихо.

Джерело: ukr.segodnya.ua

 
Интересные новости:
08.02.2017
7548
Студенты и преподаватели вуза опасаются, что стройка может повредить как учебному процессу, так и са...
08.02.2017
1131
Ориентировочная стоимость первого проекта оценивается в 2,3 млн долларов...
07.02.2017
7820
В последние годы торговые центры начинают выполнять функции общественных центров – в них появл...
26.02.2020
354
И.о. Главы Госархстройинспекции Елена Костенко сообщила, что ГАСИ нужны новые люди...
26.02.2020
442
Микола Поворозник розповів про будівництво Великої Окружної дороги ...
26.02.2020
396
Вартість офісної нерухомості за підсумками 2019 року...