В Ужгороді зупинили будівництво спортивно-реабілітаційного комплексу для АТОшників

Будівництво повинні були фінансувати з трьох джерел – обласного і міського бюджетів, а також державного фонду регіонального розвитку
1596 08.02.2017 в 07:45


В Ужгороді зупинили будівництво спортивно-реабілітаційного комплексу для людей з ураженням опорно-рухового апарату та інвалідів бойових дій на Донбасі. Дорогий об'єкт не по кишені місту і області, кажуть чиновники і чекають допомоги з Києва, повідомляє «Сегодня».

Комплекс має запрацювати на території старої занедбаної котельні площею 2 тисячі квадратних метрів.

«Тут буде настільний теніс, фехтування, пауерліфтинг, буде масажний кабінет, психологічний кабінет. Також будуть і АТОшників тут безкоштовно оздоровлювати», – розповідає голова Федерації спорту інвалідів опорно-рухового апарату в Закарпатській області Олександр Лизанець.

У вересні минулого року тут почали перші ремонтні роботи. Демонтували панелі, покрівлю, заклали фундамент і після нового року об'єкт законсервували. Грошей не вистачило.

«Споруда була в стані розрухи, на покрівлі росли дерева, панелі висіли на чесному слові, всередині будівлі було близько 600 кубів бетону. Якби мені дали фінансування, чітко і ясно сказали – є фінансування, то за 1 рік нема про що говорити», – говорить директор підрядної організації Микола Лило.

На Киевщине построят первый в Украине крытый велотрек (проект)

Загальна вартість об'єкта майже 32 мільйони гривень. Будівництво повинні були фінансувати з трьох джерел – обласного і міського бюджетів, а також державного фонду регіонального розвитку. Левова частка якраз доводиться на державний фонд. В Ужгородській міськраді пояснюють – гроші нададуть лише тоді, коли будуть гарантії з Києва.

«Ми передбачили 2 мільйони гривень на співфінансування цього проекту. Якщо ми будемо мати підтвердження про фінансування даного проекту з фонду регіонального розвитку або з іншого фонду, позабюджетних, з міжнародної технічної допомоги або від будь-яких меценатів добровільних і так далі, то ми будемо розглядати питання співфінансування», – стверджує заступник Ужгородського міського голови Олександр Білак.

Обласні керівники будуть подавати цей інвестиційний проект на розгляд комісії. І тільки після постанови кабінету міністрів, отримають гроші на будівництво.

«Цього року він буде йти поза конкурсом, тобто він автоматично отримає кошти. Питання тільки в тому, яка це буде сума. Навряд чи з того індикативного плану, який доведений сьогодні Закарпатській області, ми зможемо його самостійно завершити. Потрібні зусилля і пошуки інших джерел фінансування», – говорить директор департаменту економіки Закарпатської облдержадміністрації Денис Ман.

Схожий спортивний центр для реабілітації інвалідів був тільки в Криму. Закарпатський центр повинен стати його аналогом. Втім, поки на будівельному майданчику – тихо.

Джерело: ukr.segodnya.ua

 
Интересные новости:
08.02.2017
8113
Студенты и преподаватели вуза опасаются, что стройка может повредить как учебному процессу, так и са...
08.02.2017
1355
Ориентировочная стоимость первого проекта оценивается в 2,3 млн долларов...
07.02.2017
8222
В последние годы торговые центры начинают выполнять функции общественных центров – в них появл...
17.09.2021
538
Берлін розширить веломережу до 3 тисяч кілометрів доріжок і смуг...
17.09.2021
420
Банк буде працювати над новим підходом до оцінки інвестиційного клімату...