Дерегуляція та перегляд ДБН – поштовх для розвитку будівельної галузі в Україні, — Зубко

950 2016-12-14 17:35:00Будівельна галузь, і зокрема, ї сталевий сегмент, мають в Україні великий потенціал для розвитку.  Для його повноцінного розкриття ми маємо створити відповідні умови — дерегулювати бізнес та спростити процедури його ведення,  а також переглянути систему державних будівельних норм згідно з міжнародними практиками. Про це заявив Віце-Прем’єр-Міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадій Зубко на Щорічній конференції учасників ринку сталевого будівництва.


Він зазначив, що щорічні обсяги будівельної галузі в Україні — $2,7 млрд, тоді як у сусідній Польщі – понад  $46 млрд. «Щодо житлового будівництва, то на сьогоднішній день Україна будує всього 0,1 кв м в рік на кожного мешканця України, у мільярдному  Китаї — це 1 кв м, а в країнах ЄС -практично 1,5 кв м. Ми бачимо, що галузі є куди зростати. Перспективи будівельної галузі можуть розкритись через реформи енергоефективності та децентралізації. Адже в умовах децентралізації місцеві громади вже мають кошти для впровадження інфраструктурних та соціальних проектів, розвитку житлового будівництва. Курс на енергоефективність – це умови для розвитку виробництва сучасних будівельних матеріалів, величезного ринку для будівельних компаній. Крім того, маємо недооцінений потенціал будівництва в агропромисловому секторі», — зазначив Геннадій Зубко.


Він також зазначив, що учасники сталевого ринку в перспективі націлені побудувати комунікативний майданчик для надання і отримання інформації, вирішення проблемних питань і об’єднання всіх учасників ринку металу і сталевого будівництва.Джерело: Прес-служба Віце-прем’єр-міністра України
Фото: Build Portal

Интересные новости:
14.12.2016
803
Заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Лев...
14.12.2016
1026
Запаси газу Північно-західного шельфу Чорного моря (Одеська область) становлять не менше 40 млрд куб...
22.01.2018
723
Протяженность основного моста составляет почти 30 км, для движения автотранспорта здесь предусмотрен...
22.01.2018
553
Перечень тяжелых работ и работ с вредными и опасными условиями труда, на которых запрещается примене...
22.01.2018
687
План по строительству завода стоимостью 150 млн долл. остановлен из-за действий благотворительной ор...