Дерегуляція та перегляд ДБН – поштовх для розвитку будівельної галузі в Україні, — Зубко

1155 2016-12-14 17:35:00Будівельна галузь, і зокрема, ї сталевий сегмент, мають в Україні великий потенціал для розвитку.  Для його повноцінного розкриття ми маємо створити відповідні умови — дерегулювати бізнес та спростити процедури його ведення,  а також переглянути систему державних будівельних норм згідно з міжнародними практиками. Про це заявив Віце-Прем’єр-Міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадій Зубко на Щорічній конференції учасників ринку сталевого будівництва.


Він зазначив, що щорічні обсяги будівельної галузі в Україні — $2,7 млрд, тоді як у сусідній Польщі – понад  $46 млрд. «Щодо житлового будівництва, то на сьогоднішній день Україна будує всього 0,1 кв м в рік на кожного мешканця України, у мільярдному  Китаї — це 1 кв м, а в країнах ЄС -практично 1,5 кв м. Ми бачимо, що галузі є куди зростати. Перспективи будівельної галузі можуть розкритись через реформи енергоефективності та децентралізації. Адже в умовах децентралізації місцеві громади вже мають кошти для впровадження інфраструктурних та соціальних проектів, розвитку житлового будівництва. Курс на енергоефективність – це умови для розвитку виробництва сучасних будівельних матеріалів, величезного ринку для будівельних компаній. Крім того, маємо недооцінений потенціал будівництва в агропромисловому секторі», — зазначив Геннадій Зубко.


Він також зазначив, що учасники сталевого ринку в перспективі націлені побудувати комунікативний майданчик для надання і отримання інформації, вирішення проблемних питань і об’єднання всіх учасників ринку металу і сталевого будівництва.Джерело: Прес-служба Віце-прем’єр-міністра України
Фото: Build Portal

Интересные новости:
14.12.2016
956
Заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Лев...
14.12.2016
1167
Запаси газу Північно-західного шельфу Чорного моря (Одеська область) становлять не менше 40 млрд куб...
25.09.2018
784
Рост строительства инженерных сооружений составил 11,9%, нежилых зданий – рост менее одного пр...
25.09.2018
462
Юрий Луценко отметил, что отрасль — а именно разрешения на строительство — стала одной и...
25.09.2018
547
В создании Музея на Почтовой Киеву помогут эксперты из Франции...