Огляд круглого столу «Створення робочих місць через реалізацію державних житлових програм» (Фото)

18 жовтня за участю представників роботодавців, профспілок, галузевих об’єднань, громадськості і депутатського корпусу відбувся круглий стіл «Створення робочих місць через реалізацію державних житлових програм»
1990 21.10.2016 в 14:09
Відбувся круглий стіл на тему: «Створення робочих місць через реалізацію державних житлових програм», організований Укрмолодьжитло спільно з Федерацією роботодавців України.

У заході взяли участь голова Укрмолодьжитло Євген Ісаєв, голова ФРУ Дмитро Олійник , перший заступник голови правління Держмолодьжитла Сергій Комнатний, представники забудовників та фінансових установ з Львівської та Миколаївської областей Роман Богуславський та Василь Федорончук відповідно,  голова Всеукраїнської спілки виробників матеріалів Іван Салій, представники компаній по виробництву будівельних матеріалів, громадськості та інші.

Учасники круглого столу обговорили питання можливих шляхів виходу держави з кризи одним з яких є відродження будівельної галузі через запуск державних житлових програм, які штучно припинили своє функціонування через відсутність їх фінансування державою.

За інформацією наданою Салієм І.М. в Україні 7,1 млн (42%) домогосподарств забезпеченні житловою площею менше 13,65 кв. м. встановлених законодавством як норма.

Голова Асоціації Євген Ісаєв зазначив, що у влади   «незагострене» відчуття відповідальності. Ті інструменти, які дозволяли хоч  в якій мірі «вибивати» фінансування – не діють. Звернення виборців, масові заходи протесту, піар – заходи на користь влади, лобіювання на різних рівнях – не діють.

Голова ФРУ Дмитро Олійник зазначив, що країні потрібно сформувати нову економічну модель та точки росту. Ефективна робота державних житлових програм дасть країні і робочі місця, і розвиток економіки і вирішення соціального питання.

Помічник народного депутата України Тараса Креміня  Наталя Сімакова  висловила готовність народного обранця активно працювати щодо відновлення  роботи житлових програм.

За результатами круглого столу учасники прийняли звернення. 

Евгений Исаев, Исаев Евгений, Євген Ісаєв, Ісаєв Євген

Иван Салий, Салий Иван, Іван Салій, Салій Іван

Сергій Комнатний, Комнатний Сергій, Сергей Комнатный, Комнатный Сергей

Дмитрий Олейник, Олейник Дмитрий, Дмитро Олійник, Олійник Дмитро

Джерело:  Всеукраїнська асоціація «Укрмолодьжитло»
Фото: Прес-служба Головного будівельного порталу України Build Portal


 

Интересные новости:
28.10.2016
9306
О том, как предоставляют государственные административные услуги в документ-сервисе ГОТОВО!, рассказ...
18.10.2016
1140
7 жовтня відбулося робоче засідання експертної групи з питань децентралізації та територіа...
13.10.2016
1969
11 жовтня Фонд «Держмолодьжитло» та ряд громадських організацій, які опікуютьс...
17.09.2019
554
6 сентября отпраздновал свой 70-летний юбилей Александр Сергеевич Ротов – опытный и заслуженны...
17.09.2019
711
На початку осені українські журналісти відвідали найголовніший у світі центр із розробки тяжких вант...
28.08.2019
828
Главным событием Дня строителя в этом году стал футбольный чемпионат между командами строительных ко...