Фірмовий салон «Śnieżka» у Львові

26 травня новий фірмовий магазин «Śnieżka» гостинно відчинив двері у місті Львові. Зокрема, у фірмовому салоні покупці зможуть придбати вироби для облаштування інтер'єрів, захисту і декорування деревини ТМ Śnieżka, OTTO farbe, VIDARON та матеріали для утеплення будинків ТМ FOVEO TECH
2752 30.05.2016 в 08:35Група компаній «Śnieżka» активно розвиває напрямок щодо створення професійних фірмових салонів як у Польщі, так і в Україні. 26 травня фірмовий магазин «Śnieżka» гостинно відчинив двері у місті Львові.

Варто нагадати, що Групу компаній  «Śnieżka» в Україні представляє ТзОВ «Снєжка-Україна» - підприємство, яке впродовж багатьох років є лідером з виробництва фарб в нашій державі. Одним із надійних багатолітніх партнерів компанії «Снєжка-Україна» є приватне підприємство «Азов Галичина». Тож бізнес-партнери, спільно об'єднавши  зусилля, інвестували кошти у створення фірмового салону «Śnieżka» у Львові. Адже, як зазначив генеральний директор ТзОВ «Снєжка-Україна» Марек Павлусь на церемонії відкриття: «Фірмовий салон «Śnieżka» - це зручність і комфорт для покупців». У свою чергу, заступник директора компанії «Азов Галичина» Микола Цалко підкреслив, що продукція групи компаній «Śnieżka», представлена у салоні,  виготовлена за новітніми технологіями та на основі якісної сировини.  Тож бізнес-партнери  впевнені в успішному розвитку цього фірмового магазину.

 

Основні переваги салону від виробника  - це насамперед якісне обслуговування, професійні поради і консультації продавців-експертів  щодо ремонту і оздоблення різних видів поверхонь помешкання, представлення усього асортиментного ряду продукції Групи компаній  «Śnieżka» за доступними  цінами. Зокрема, у фірмовому салоні покупці зможуть придбати вироби для облаштування інтер'єрів, захисту і декорування деревини ТМ Śnieżka, OTTO farbe, VIDARON та матеріали для утеплення будинків ТМ FOVEO TECH. Тут є  вироби, що потрібні на кожному етапі ремонтних і будівельних робіт.  Кожен відвідувач зможе придбати необхідні продукти за призначенням і ціновими параметрами.

 

Крім того, до послуг покупців тонувальна студія. Фахівці магазину «Śnieżka» завжди радо допоможуть покупцям підібрати найкращі поєднання кольорів для дизайну помешкання чи фарбування різних видів поверхонь та затонують фарбу в обраний відтінок.

Фірмовий салон оформлений в корпоративному стилі ТМ Śnieżka. Він оснащений сучасним торговельно-технічним обладнанням, забезпечений наочними й інформаційно-довідковими матеріалами, які неодмінно стануть у пригоді покупцям під час вибору і купівлі продукції.

В Україні фірмові салони «Śnieżka» понад 2 роки функціонують у Яворові, Костополі, Житомирі. Як показує практика, такі професійні салони залюбки відвідують споживачі за високі стандарти сервісу.

Джерело та фото: ТзОВ «Снєжка-Україна»
Інформацію розміщено на правах реклами 

 
Интересные новости:
27.05.2016
2435
ПАТ «Дікергофф Цемент Україна» впроваджує Проект досягнення високих результатів в с...
27.05.2016
2268
13 мая вышел второй интерактивный выпуск «Строим дом» журнала «Идеи Вашего До...
26.05.2016
2473
ЧАО «СБК» и компания «Эпицентр» возобновили стратегическое сотрудн...
20.08.2021
1624
Президент Будівельної палати України, Герой України Петро Шилюк привітав українців з 30-річчям незал...
20.08.2021
3817
Команда Build Portal вітає з тридцятим Днем Незалежності України!...
10.08.2021
2922
В 2016 году в Хенгело (Нидерланды) был построен один из самых энергоэффективных частных домов в мире...