Відбудова міст і сіл України буде відбуватись згідно з програмами комплексного відновлення регіонів та населених пунктів

Програма комплексного відновлення базуватиметься на даних про руйнування, демографічну ситуацію та стан місцевої економіки
1907 06.05.2022 в 08:11Комплексні програми
для відновлення міст і сіл


Мінрегіон спільно з народними депутатами розробили законопроєкт №7282, яким, пропонується запровадити містобудівні програми відновлення регіонів та населених пунктів України – програми комплексного відновлення областей, територій територіальних громад чи їх частин. У програмах будуть прописані кроки з відбудови, що поєднують як питання містобудування, так і соціально-економічного розвитку, вирішення інфраструктурних, екологічних та інших завдань.

В Україні створять Держреєстр пошкодженого та знищеного росією майна

Про це сказала заступниця Міністра розвитку громад та територій Наталія Козловська під час зустрічі з Конфедерацією будівельників України та Федерацією європейської будівельної промисловості.

«Програма комплексного відновлення базуватиметься на даних про руйнування, демографічну ситуацію та стан місцевої економіки, визначатиме основні просторові та соціально-економічні пріоритети, а також комплекс першочергових заходів для забезпечення відновлення населених пунктів, які постраждали внаслідок бойових дій. Відтак відновлення українських територій після війни має відбуватися комплексно», – зазначила Наталія Козловська.

За її словами, документами передбачається вирішувати одночасно питання забезпечення житлового фонду, відновлення господарської діяльності, будівельно-відновлювальних робіт, проєктування окремих об’єктів та планування територій з урахуванням кращих світових практик, а також фінансового забезпечення за підтримки міжнародних партнерів.

Глава Єврокомісії закликала створити умови для відновлення України

Зазначимо, що внаслідок бойових дій по всій території країни пошкоджені або зруйновані тисячі шкіл, дитячих садків, житлових будівель, медичні заклади тощо. Тільки у Житомирській, Київській, Сумській та Чернігівській областях налічується 21 тисяча таких об’єктів. І це лише частина того, що вже зруйновано або пошкоджено на території України.

Нагадаємо, раніше Міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов повідомив, що нещодавно Уряд ухвалив рішення, яке дозволить в умовах воєнного стану оперативно розробляти будівельні норми та вносити зміни до них.

Мета – побудувати сучасну цивілізовану державу: Шмигаль розповів про новітній план відновлення України

Интересно узнать: как выбрать фильтр для бассейна?

Читайте больше новостей о войне россии против Украины в спецтеме на Build Portal
Источник: minregion
 
Интересные новости:
05.05.2022
1633
Для сімей, які через війну втратили своє житло, надаватимуть квартири в одній із західних областей...
05.05.2022
1692
У Раді хочуть значно підвищити граничну площу приватних будинків, якими компенсують зруйноване через...
03.05.2022
1243
На Буковині виділили 63 земельні ділянки для будівництва житла для внутрішньо переміщених осіб...
16.05.2022
673
Модульне містечко складається з чотирьох комплексів та розраховане на 87 сімей...
09.05.2022
2175
Місто забезпечує містечко комунікаціями (вода, світло, каналізування), організацією побуту та&n...