Забудовники, які зробили свій вклад у захист України (ОНОВЛЕНО 6,05,2022)

Український бізнес допомагає ЗСУ та силам Територіальної Оборони захищати Україну від російського окупанта
58764 06.05.2022 в 07:34Український бізнес
на варті країни


Друзі, Україна зараз єдина, у всіх спільна мета. Не дозволяйте сварити нас між  собою. Український бізнес робить все, що можливо. Забудовники з нами, вони не втекли з вашими грошима. Хтось допомагає грошима, хтось взяв зброю та захищає Україну, хтось зміцнює захист. Не всі можуть зараз ділитися тим, що роблять, але ми разом.

6.05.2022

Група "Метінвест" за понад два місяці війни спрямувала вже 1 млрд 176 млн гривень на проєкти допомоги Україні та українцям. Про це повідомила пресслужба компанії.

Основні зусилля Група направила на допомогу ЗСУ, теробороні та Національній поліції. Сумарно 100 000 бронежилетів буде передано для захисників України. Це дозволить закрити суттєву потребу всіх сил оборони України. Компанія купує за кордоном бронесталь, а також опанувала виробництво власної спецсталі. Потужності "Метінвесту" дозволяють виготовляти понад 20 тонн спецсталі для бронежилетів щотижня. Також компанія закупила за кордоном готові бронежилети.

Також закуплено:

 • 1100 тепловізорів;
 • понад 8100 касок;
 • більш як 25 000 медичних турнікетів та аптечок;
 • приблизно 20 дронів;
 • понад 110 одиниць автотранспорту.


Виготовлено:

 • 60 000 протитанкових їжаків;
 • понад 20 000 шипованих ланцюгів проти колісної техніки.
27.04.2022

«Київміськбуд» продовжує допомагати столиці. Нещодавно Гуманітарному штабу столиці направлено ще 20 тонн цукру.

"Закликаємо долучатись до допомоги місту, територіальній обороні та ЗСУ. Спільними зусиллями наближаємо нашу перемогу!" - повідомили в компанії.13.04.2022

Благодійний фонд УНІТА та девелоперська компанія City One Development забезпечили 250 тонн гуманітарних вантажів для громад України, повідомили у прес-службі девелопера.

«Щодня ми на контакті з ТРО тих районів, де йдуть активні дії або де висока ймовірність гуманітарного колапсу. Так ми виявляємо потреби і в дуже короткі терміни (2–3 дні) вирішуємо її. Найчастіше у партнерстві з розгалуженою мережею волонтерів», - повідомив засновник фонду УНІТА, президент інвестиційно-девелоперської компанії City One Development Валерій Кодецький.

Завдяки злагодженій партнерській роботі City One Development та УНІТА налагодили доставку гуманітарної допомоги громадам районів та міст, які найбільше постраждали внаслідок війни та потребують постійної підтримки. Зокрема, для громади Києва та області, серед яких Буча, Ірпінь, Березань, Білогородка та Боярка, а також для міст Охтирка, Полтава та Бахмут було доставлено понад 250 тонн гуманітарного вантажу.

Як зазначають у благодійному фонді, у складі гуманітарної допомоги є продукти харчування для дітей та дорослих, товари гігієни, питна вода, медичні матеріали та інші товари непродовольчого призначення. Частина допомоги доставляється із гуманітарних хабів Польщі та Німеччини, також доставка товарів здійснюється із західних областей України.

Також City One Development надає пряму фінансову та матеріальну підтримку підрозділам ЗСУ, територіальній обороні та Національній поліції. З початку війни на потреби ЗСУ перераховано 5 млн гривень. Спільно з партнерами, компанією АМТТ, облаштовано 8 блок-постів у Києві та області: виготовлено 200 одиниць металевих протитанкових «їжаків», доставлені мішки з піском та бетонні плити, а також колючий дріт для зміцнення позицій та влаштування третього кільця оборони столичних рубежів та передмість. Для підрозділів поліції міста Києва командою компанії було передано термобілизну, спальники, каремати та павербанки для мобільних пристроїв тощо.

Триває цільова фінансова підтримка міст та районних центрів, які найбільше постраждали від воєнних дій Росії. За час війни УНІТА та City One Development понад 30 млн грн виділено на закупівлю товарів першої необхідності та товарів медичного призначення.

«Зараз не час зупинятися, хоча більшість ресурсів як людських, так і матеріальних вже майже вичерпані. Ми маємо ще з більшою наполегливістю продовжувати працювати. Війна ще не скінчилася, а гуманітарна війна лише починається, ми маємо зупинити гуманітарну катастрофу», - каже Кодецький.12.04.2022

Холдингова компанія «Київміськбуд» закупила та передала Головному військовому клінічному госпіталю Міністерства оборони чергову партію медикаментів.

«Із Госпіталем ми співпрацюємо з початку війни на постійній основі. Допомога бійцям, які захищають українську землю та суверенітет – найменше, що можна зробити у сьогоднішній ситуації», – зазначив Голова правління – президент «Київміськбуду» Ігор Кушнір. 8.04.2022

2 250 бронежилетів класу 5+, військові тактичні розгрузки, 480 великих та 5 000 малих протитанкових їжаків було виготовлено і передано для потреб Збройних Сил України та загонів територіальної оборони за сприяння та допомоги ХК «Київміськбуд». Військова екіпіровка та загородження вже доставлені у потрібні локації. За словами віце-президентки «Київміськбуд» Світлани Новохацької, захищати наших воїнів будуть якісні сталеві пластини вітчизняного виробництва.

«Українська сталь в бронежилетах надійно захищатиме наших воїнів від ворожих куль російських загарбників. «Київміськбуд» допомагає армії з перших днів війни коштами і всім, чим може. Ми постійно на зв’язку з Гуманітарним штабом Києва, куди щотижня привозимо тони необхідних продуктів – тушонку, цукор, муку, консерви. Допомагаємо Головному військовому госпіталю, шукаємо необхідні ліки і медичне приладдя по усьому світу», – розповіла Світала Новохацька.

Вже з перших днів березня у підпорядкування Головному військовому клінічному госпіталю Міністерства Оборони України Правління «Київміськбуду» передало дочірнє підприємство – багатопрофільну клініку «Медбуд», в якій найновішою апаратурою устатковане реанімаційне відділення.

«У реанімаційному відділенні «Медбуду» лише торік було зроблено капітальний ремонт і закуплено дуже потужну апаратуру. Тепер завдяки цьому лікарі зможуть рятувати наших захисників. Сьогодні в лавах територіальної оборони і віце-президенти «Київміськбуду», і менеджери, і будівельники. Дівчата з відділів продажу координують переселенців і допомагають потрібними контактами. Кожен на своєму місці, кожен захищає країну, як може, ми – єдині і саме тому обов’язково переможемо», – підкреслила Світала Новохацька.
7.04.2022

Добровольчий батальйон «Свобода» подякував президенту «Київміськбуду» за допомогу у військовому обладнанні.

"Від Добровольчого батальйону «Свобода» дякуємо президенту компанії «Київміськбуд» Ігорю Кушніру за оплату та доставку цінного військового обладнання, яке надзвичайно важливе для нашої перемоги!

Враховуючи, що наш підрозділ відправляється на Схід це буде гарним підсиленням вогневої міці!

Слава Україні!" - йдеться у повідомленні.

Столична девелоперська компанія City One Development, спільно з Благодійниим фондом громадянської солідарності УНІТА, започаткували та продовжують впроваджувати декілька важливих ініціатив, зокрема:

 • доставка гуманітарної допомоги громадам районів та міст, які найбільше постраждали внаслідок війни та потребують постійної гуманітарної підтримки. Зокрема, для громади Києва та області, серед яких Буча, Ірпінь, Березань, Білогородка та Боярка, а також для міст Охтирка, Полтава та Бахмут, було доставлено понад 249 тонн гуманітарного вантажу. Київ та регіони отримали: продукти харчування для дітей та дорослих, товари гігієни, питну воду, медичні матеріали та інші товари непродовольчого призначення. Лікарні міста Київ та районні лікарні області отримали ліки, перев’язочні матеріали та інфузійні системи. Частина допомоги досталяється з гуманітарних хабів Польщі та Німеччині, також доставка товарів проводиться із західних областей України.
 • фінансова підтримка та доставка необхідного для підрозділів ЗСУ, територіальної оборони та національної поліції України. З початку війни на потреби ЗСУ було перераховано 5 млн гривень. Спільно з партнерами, компанією АМТТ, було облаштовано 8 блок-постів у Києві та області: виготовлено 200 одиниць металевих противотанкових «їжаків», доставлені мішки з піском та бетонні плити, а також колючий дріт для укріплення позицій та для облаштування третього кільця оборони столичних рубежів та передмістя. Для підрозділів поліції міста Києва днями командою компанії було передано цілий набір необхідних товарів: термобілизна, спальники, каремати та павербанки для мобільних пристроїв, тощо.
 • цільова фінансова підтримка міст та районних центрів, які найбільше постраждали від військових дій росії. За період спільної діяльності Фонду та компанії City One Development, на гуманітарні потреби було виділено понад 30 млн гривень на закупку товарів першої необхідності та товарів медичного призначення.


5.04.2022

До Національного військово-медичного клінічного центру «Головний військовий клінічний госпіталь» Міністерства оборони прибула чергова частина допомоги, зібраної та доставленої «Київміськбудом» разом зі швейцарськими партнерами.

На цей раз госпіталь отримав медичні матеріали та апарати для стерилізації медичного приладдя.

Окрім цього, минулого тижня «Київміськбуд» передав гуманітарному штабу Києва 40 тонн муки.

Обласне комунальне підприємство "Миколаївоблтеплоенерго" отримало допомогу від данського виробника теплової автоматики Danfoss – понад дві сотні фланцевих кульових кранів різних діаметрів та 6 фільтрів, про це повідомила пресслужба підприємтсва.

"Підготовка до опалювального сезону в умовах війни – це випробування, тому що для нас, як для теплопостачального підприємства, важливо знайти необхідні матеріали, обладнання, запчастини, вирішити питання логістики тощо. Отримана гуманітарна допомога від компанії "Danfoss", безумовно, допоможе нам у підготовці до наступного сезону”, – зазначив директор ОКП "Миколаївоблтеплоенерго" Микола Логвінов. 

Підприємство дякує іноземним колегам, які в непростий час простягнули руку допомоги та потурбувалися про миколаївців.  

30.03.2022

Столичний забудовник «Київміськбуд» продовжує активно допомагати Гуманітарному штабу Києва. Компанія передала чергові 60 тон їжі.

"Згущене молоко, тушонка і цукор. Ще 60 тон продуктів «Київміськбуд» передав Гуманітарному штабу столиці. Сьогодні надзвичайно важливо забезпечити їжею, медикаментами та найнеобхіднішим усіх, хто цього потребує. Разом наближаємо перемогу. Київ вистоїть! Україна переможе!" - повідомили в «Київміськбуді»28.03.2022

Днями Департамент охорони культурної спадщини звернувся до будівельного бізнесу з проханням допомогти захистити пам’ятки культури столиці. Розпочали з пам’ятника Володимиру Великому - першого у столиці монументального пам’ятника, встановленого у 1853 році та збереженого до нашого часу у первісному вигляді.

«Ми відразу ж відгукнулися на прохання представників міської влади, оперативно організували й надали усе необхідне: риштування, опалубку та працівників, які якісно провели свою частину робіт. Далі монумент заклали мішками з піском. Наступною пам’яткою, захистом якої ми займемося, стане пам’ятник Богдану Хмельницькому, що на Софійській площі» - розповів Олександр Насіковський, засновник та керуючий партнер групи компаній DIM.

Захист культурних пам’яток, відбудова житлового фонду та відновлення зруйнованої ворогом інфраструктури - стали головними напрямками в діяльності будівельних компаній України.

«Спільними зусиллями та невтомною працею ми показуємо окупантам, де їхнє справжнє місце й доводимо усьому світу, що українці - вмотивована, згуртована й непереможна нація» - додав Олександр.


23.03.2022

Ще 60 тон продуктів «Київміськбуд» передав Гуманітарному штабу столиці

Серед них 20 тон вершкового масла, олія, 20 тон кукурудзянї крупи, по 10 тон консервованих кукурудзи та горошку, кабачкова ікра.

"Усе - для потреб міста та тероборони. Разом щодня наближуємо нашу перемогу! Допомагаємо, перемагаємо!", - повідомили в компанії.
17.03.2022

Компанія «Цепелін Україна», офіційний дилер компанії Caterpillar в Україні, безкоштовно передала на потреби Збройних Сил України (ЗСУ) 19 одиниць спецтехніки. Про це йдеться у повідомленні компанії на сторінці у Facebook.

12 одиниць бульдозерів SEM 816D, екскаватори-навантажувачі CAT 428 та CAT 444 будуть працювати на потреби ЗСУ в Києві.

Також було передано 5 генераторних установок Caterpillar, дві з яких встановлено в Київській міській державній адміністрації.

Київміськбуд передав 1,5 тис лікарських засобів Головному військовому госпіталю. Знеболювальні, препарати для зупинки кровотечі, антисептики, медикаменти для обробки ран тощо.

"Наші захисники отримують своєчасне та якісне лікування. Крок за кроком наближаємо перемогу. Разом здолаємо ворога!" - повідомили на Фейсбук-сторінці компанії.

Харківська школа архітектури, Drozdov & Partners та Ponomarenko Bureau продовжують облаштовувати центри для людей, які рятуються від війни. Вже невдовзі у такому просторі гостинно прийматиме Львівська обласна дитячо-юнацька спортивна школа.

На 29 424 гривні придбали:

38 матраців на 12 600 гривень
300 метрів плівки і розхідні матеріали на 15 924 гривні

А також оплатили доставку піддонів. Це 900 гривень.

Багато чого підрядники і бізнеси забезпечують безоплатно. Компанія Skify надала 220 піддонів. Виробники меблів Black & Wood Workshop дали ще 37 матраців. Від MobileFence отримамо металеві огорожі для зонування і блоки для монтажу. Завдяки Андрію Шкапку є 100 спальників і банери для перегородок. А від Екостар груп маємо 300 кілограмів картону.

Планується закупити обігрівачі, електричі кабелі і розетки, решту матраців.

Гроші що залишились планують направити на покриття витрат на облаштування наступних таких центрів, зокрема, у палаці спорту «Галичина» на Керченській у Львові. 15.03.2022

Chernovetskyi Investment Group
 підтримує територіальну оборону та громади. Вже направлено 9,200,000 гривень:

 • 1,600,000 – на продукти харчування,
 • 7,600,000 – на амуніцію, транспорт, одяг та обладнання.

Компанія зберігає робочі місця і виплачує заробітну плату в загальній сумі 30,000,000 гривень на місяць. Протягом минулого тижня Chernovetskyi Investment Group також направила:

 • 3,100,000 – фонд Повернись живим,
 • 3,000,000 – спеціальний рахунок НБУ
 • 3,100,000 – фонд SaveUkraineКовальська
 надала армії вибухівку, яку раніше використовувала для мирних цілей

«В мирний час на гранітних кар’єрах ми підривали гірську породу. А зараз Ковальська передає ЗСУ більше 2 тон тротилу та різної вибухівки для гарячої зустрічі рашистів. Горіти їм в пеклі»,  - кажуть у компанії.

Корпоративна служба безпеки працює в посиленому режимі, та через діяльність ворожих дрг, компанія не може багато розповідати про те, що робить. Але для WSJ розповіли кілька фактів:

 • На потреби ЗСУ задіяли весь автопарк - 600 транспортних засобів
 • Деякі самоскиди переобладнані на ПВО комплекси
 • Все, що було на складах придатне для потреб територіальної оборони теж відвантажили
 • Працюючі підприємства виробляють протитанкові їжаки

«Як у сімейної компанії у нас є лише один шлях - перемогти і відбудувати Україну», - сказав СЕО Сергій Пилипенко.

60 тон продуктів «Київміськбуд» надіслав Гуманітарному штабу міста Києва на тижні. Із них 20 тон сухого молока та 40 тон кондитерських виробів (печиво, вафлі, цукерки).

Компанія Креатор-Буд надала метал для протитанкових їжаків та бетонні блоки для зміцнення блокпостів голосіївської, житомирської та святошинської тероборони.

14.03.2022

Київміськбуд передав сучасний медичний центр Головному військовому клінічному шпиталю Міноборони. Медичний центр «Медбуд», дочірнє підприємство КМР, має багаторічну історію і є на сьогодні одним із найкращих. У клініці своя нова реанімація, кілька різнопрофільних відділень, у тому числі для реабілітації. Медцентр повністю забезпечений усім потрібним обладнанням. Команда лікарів – одна з найвищих кваліфікованих.

У КМР сподіваються, що такий крок допоможе Міністерству оборони розширити свої медичні потужності, щоб наші бійці отримували найякіснішу допомогу та своєчасне лікування!9.03.2022

Інтергал-Буд допомагає у таких напрямках: Надання будівельних матеріалів, які доступні на об'єктах компанії, для облаштування захисних споруд, блокпостів і виготовлення протитанкових їжаків. Забезпечення паливом інженерної техніки, яка працює над розбором завалів та будівництвом захисних споруд. Постачання продуктів і життєво необхідних речей для територіальної оборони та військових. За можливості компанія доставляє самі або координуємо процес. Розселення людей у безпечних регіонах. Сформована база доступних для проживання місць, надається інформація українцям, допомога з трансфером. Асистування волонтерським організаціям у розв'язання організаційних питань для точкової термінової допомоги людям і військовим. Формування гуманітарних вантажів для різних регіонів України.Корпорація Нерухомості РІЕЛ надає територіальній обороні Києва та Львова матеріали, потрібні для укріплення та спорудження блокпостів.

З будмайданчику по вул. Коперника та ЖК Ok’land передали бетонні блоки, з ЖК Nordica Residence арматуру та блоки для тероборони Києва. У Львові всі наявні будматеріали компанії доправили для укріплень міста проти ворога - метал, арматура, мішки, пісок, цемент - все для влаштування загорож танкам. Кожного дня відправляють продукти до тероборони.


Компанія Standard Development весь залишок коштів на digital рекламу віддала на просування оголошень про допомогу та ситуацію в Україні, всі залишки по матеріалам, рації охорони та все, що могли віддати з будівельних майданчиків - віддали теробороні. Запускають у паркінг новобудови, якщо людям потрібне бомбосховище.

Столична компанія Валерія Кодецького City One Development перерахувала на потреби ЗСУ 5 млн гривень, виділила 30 млн гривень допомоги на гуманітарні цілі для найбільш постраждалих внаслідок воєнних дій областей Украіни. Також компанією був організований фонд на 40 млн гривень, який буде надавати допомогу територіальний обороні київської громади. З початку війни в Україні City One Development разом із партнерами облаштувала 6 блок-постів у Києві та області: було виготовлено 82 одиниці металевих захисних «їжаків», доставлено 200 мішків із піском та бетонні плити. На потреби тероборони області передали 2 великовантажні автівки MAN та DAF. Разом до перемоги!

Компанія NCD приєднується до інформаційного фронту боротьби із російським агресором. «Починаємо кампанію з поширення правди про військові злочини Росії на українській землі. Разом ми переможемо!», - кажуть у компанії.

Компанія Nice Development допомагає ВСУ. Дали багато будівельних матеріалів, блоки ФБС, пальне та пісок з об’єкту, а також спецтехніку – маніпулятор та автокран

Київміськбуд перерахував 15 млн. грн. на спецрахунок для збору коштів на потреби армії, який відкрив Національний банк України.


Для укріплення блокпостів ДБК-Житлобуд передав бетонні блоки та інші бетонні вироби, виготовлені на заводі. Також надана вся арматура, що була в наявності.  Надані всі наявні бетоні блоки, кран, запропонована допомога сборки фортифікаційних споруд із з/б панелей.

Будівельна група Синергія відкрила укриття в усіх своїх комплексах в підвальних приміщеннях. Також для укриття доступне приміщення відділу сервісу за адресою вул. Мечникова, 101б.

Допомагає  зв’язуватися з власниками та орендарями комерційних приміщень, які займаються продуктами та ліками в аптеках. Аби вони відкривали  їх, і в жителів міста був доступ до продуктів та найнеобхіднішого. Також ініціювала збір речей та медикаментів для допомоги пораненим. Синергія закликає: «Хто може долучитися до збору, просимо створювати ініціативні групи в кожному ЖК, 1-2 людини для координації дій. Списки необхідного надамо ініціативним групам. Зараз ми всі одна родина, яка допомагає один одному. За деталями звертайтесь за номерами телефонів (093) 021-17-06 та (099) 614-42-16»

Royal House разом із колегами бере участь в укріпленні кордонів Києва та області, допомагаючи будівельними матеріалами, технікою та людьми. Фінансово підтримує збройні сили України та жителів міста, які потребують допомоги.

Сервісні служби й будівельники «Нової Англії» залишилися на своїх робочих місцях і забезпечують мешканців житлового комплексу в підземному укритті світлом, питною водою та необхідною  їжею. Мешканці ЖК допомогають сусідам які потребують допомоги.Група компаній DIM не залишається осторонь. Окрім того, що допомагає територіальній обороні будівельними матеріалами, щойно банківська система України почала повноцінно працювати, Олександр Насиковский та Андрій Насиковский перерахували 1 000 000 гривень на рахунок ЗСУ. Закликає колег-забудовників зробити те саме. Реквізити офіційного спеціального рахунку: UA843000010000000047330992708.

 

СЕО Володимир Карплюк Інвестиційної групи «Молодість»: “Все керівництво Ірпінської громади з перших хвилин стало на оборону наших жителів.

Разом з ВСУ наша тероборона відбила і продовжує відбивати підступи до Ірпеня та Києва”.

Буде працювати 24/7: створено координаційний центр для допомоги постраждалим українським містам

 

Олексій Коваль з Perfect Group повідомляє, що він і співробітники компанії робить свій внесок в перемогу нашої країни  та збереження нашої державності. Майже всі співпобіиників, від середньої ланки до вищого керівництва, працюють на передовій в рядах угрупувань тероборони. Уся будівельна техніка, яка може бути використана на користь ВСУ та тероборони - задіяна в роботі.

Окрім техніки та людського ресурсу, компанія підтримує нашу державу та армію фінансово та закликаємо усіх інвестувати у військові ОВДП, до чтого закликав усіх небайдужих українців Мінфін. Перший аукціон провели 1 березня 2022 року, Perfect Group подало  заявку і попередньо отримало схвалення, на викуп облігації на сумму 50 млн грн.

Де укритися? Адреси бомбосховищ в усіх великих містах України (АДРЕСИ, МАПИ)

Кошти від облігацій будуть використані на забезпечення потреб Збройних сил України та безперебійне забезпечення фінансових потреб держави в умовах воєнного стану.

 

CEO Ковальська Сергій Пилипенко повідомляє, що Ковальська працює у воєнному режимі, безперервно поставляючи все необхідне та все можливе для забезпечення захисту наших міст: “Ми напряму координуємо наші дії з командуванням ЗСУ та військовою адміністрацією щоб уникнути плутанини та хаосу. В ці години всі дії мають бути чітко скоординованими та злагодженими. Все, що знаходиться на наших величезних складах передаємо на потреби оборони. Більше тисячі бетонних блоків, пісок, металеві конструкції направляются на захисні споруди. Вся наша техніка та доступні запаси палива у розпорядженні військових 24/7”.

 

Група компаній ЕвроПроектБуд, в складі компаній БК Вірджин Стар, Смарт Рітейл, Ваша Стража, Прості Бізнес Рішення, Смарт Констракшн та багатьох інших підтримує Українську Армію, Територіальну Оборону м. Києва, передає техніку, грошові кошти, благодійну допомогу на потреби ЗСУ.

Список аптек у Києві, що працюють станом на 28 лютого (АДРЕСИ)

 

Група компаній Concept Group направила будівельну техніку на укріплення Лівого берега Києва. Вся наявна будівельна техніка направлена на укріплення Лівого берега Києва: "Екскаватори, "Камази" та інша техніка працюють над створенням укріплень доріг, мостів, будівель органів влади Дарницького району Києва. Окрім цього, очільник компанії Concept Group Михайло Підвисоцький перерахує понад 1 млн грн на спецрахунок НБУ для допомоги Збройним силам України.

Засновник КиївБудДевелопмент Євген Леськів передав усі наявні бетонні блоки, цеглу, та конструкції з бетону, які були виготовлені для будівництва будинків, але зараз вони потрібніші для будівництва блок-постів, для захисту Києва.

Компанія допомогла зібрати тероборону - вони допомагають усім, хто просить про гуманітарну допомогу та патрулюють вулиці.

IT-спеціалісти компанії допомагають робити DDos-атаки.

Цікаво про спецтехніку: ремонт ходової частини гусеничного екскаватора
Джерело: 3м2
 
Интересные новости:
03.03.2022
1308
Продовжуємо розповідати про ініціативи забудовників та важливу інформацію для мешканців ЖК. Українсь...
06.05.2022
1990
Загалом на допомогу ЗСУ та гуманітарні проєкти за 70 днів війни група "Метінвест" спрямувала 1,2 млр...
13.04.2022
1843
Налагоджена доставка гуманітарної допомоги громадам районів та міст, які найбільше постраждали ...