У Китаї збудували величезне крижане місто (ФОТО)

У місті Харбін, що в найпівнічнішій провінції Китаю Хейлунцзян, туристичний сезон в розпалі. Тисячі людей їдуть сюди, щоб спостерігати за гігантським містечком з льоду, що розпочало свою роботу 25 грудня
1681 30.12.2021 в 09:34Harbin Ice and Snow World


Зимовий парк розваг "Світ льоду та снігу" спорудили вже 23-й раз. Його будують щороку до фестивалю снігу – навесні він тане.

Розкішний парк на даху, довжиною 1,2 кілометра: у Шеньчжені дах станції метро перетворили на громадський простір (ФОТО, ВІДЕО)

Крижане місто "Світ льоду та снігу" у Китаї

Сніговий парк-місто Harbin Ice and Snow World розкинувся на площі понад 800 тисяч квадратних метрів. Найбільш захопливий вигляд воно має в темний час доби, коли вмикається ілюмінація.

Цьогорічне місто поділено на сім зон: світло Зимових Олімпійських ігор, святилище п'яти кілець, блискуча вершина, фантазійне крижане поле, радісне збирання, пристрасне снігове коло та летюча снігова гора.

Будівлею року обрано сміттєпереробний завод у Копенгагені. На ньому облаштовано гірськолижний спуск і стіну для скелелазіння

Родзинка 23-го крижаного міста

Цього разу фест присвятили зимовій Олімпіаді, яка стартує у Пекіні у лютому 2022 року. На майданчику розмістили десятки інсталяцій. Зазначається, що це допоможе Олімпіаді "залучити 300 мільйонів осіб до занять льодовими та сніговими видами спорту".

 


Суперльодова гірка

Найпопулярнішу в туристів локацію цьогоріч оновили. Довжина гірки досягла 423 метрів, що є найдовшою за всю історію. Перепад висот еквівалентний 7-поверховому будинку.

Відвідувачі спускаються вниз з вершини із середньою швидкістю 100 метрів швидше, ніж за 10 секунд.

Крім того, Ice and Snow World розробив багато інтерактивних проєктів із відчуттям науки та техніки, таких як годинник століття, інтерактивні льодові барабани, 3D зондування льоду та інші льодові та снігові ландшафти, які змінюють колір через сприйняття звуку та тіла.

Цікаво про ремонти: як обрати секційні воротаИсточник: travel
 
Интересные новости:
30.12.2021
1286
Антимонопольний комітет дозволив Хмельницькому і партнерам придбати "Більшовик". Разом з тим АМ...
25.01.2022
7813
Як встановлюється розмір земельного податку, які пільги і кому можуть нараховуватися і які строки сп...