BRDO та Всеукраїнська спілка виробників будматеріалів уклали Меморандум про співпрацю

Серед основних завдань, які ставлять перед собою BRDO та Спілка виробників будматеріалів, — спільна участь у формуванні державної політики в сфері надання будівельної продукції на ринку
1203 10.12.2021 в 10:19Об’єднання зусиль


Співпраця, покликана зробити ринок будматеріалів ефективним, прозорим та запропонувати державі й учасникам ринку сучасні інструменти взаємодії. Офіс ефективного регулювання BRDO підписав Меморандум про співпрацю зі Всеукраїнською спілкою виробників будматеріалів.

1 січня 2023 року в Україні набуде чинності закон про надання будівельної продукції на ринку, який імплементує в національне законодавство положення Регламенту (ЄС) №305/2011 ​​— документ, що встановлює гармонізовані умови для обігу будівельної продукції.

«Щоб цей процес був ефективнішим, дуже важливою є комунікація експертного та профільного середовища. Ми поглиблюємо нашу співпрацю зі стейкхолдерами задля координації зусиль, які спрямовані на запобігання корупції, підвищення прозорості та ефективності індустрії будматеріалів», — зазначив Олексій Дорогань, виконавчий директор BRDO.

Серед основних завдань, які ставлять перед собою BRDO та Спілка виробників будматеріалів, — спільна участь у формуванні державної політики в сфері надання будівельної продукції на ринку. Не менш важливим є розвиток співробітництва з міжнародними організаціями та національними виробниками, обмін інформацією, ініціювання та реалізація проєктів, що становлять спільний інтерес.

«Особливість Всеукраїнської спілки виробників будматеріалів в тому, що вона є найбільшою міжсегментною організацією, що об’єднує виробників будівельної продукції незалежно від профілю. Ми переконані, що наша співпраця сприятиме подальшій цифровізації галузі, боротьбі з фальсифікатами будматеріалів, а виробники будматеріалів зможуть долучитися до процесів запровадження BIM-технологій в Україні», — додав Олексій Дорогань.

Нещодавно експерти BRDO опублікували дослідження «Надання будівельної продукції на ринку» та розпочали публічну консультацію щодо ефективної імплементації положень Регламенту 305 і Закону «Про надання будівельної продукції на ринку».

Долучитися до обговорення: https://bit.ly/Survey_marketing_construction


Интересно о ремонтах: 
как выбрать полотенцесушитель в ванную?
Источник: brdo
 
Интересные новости:
10.12.2021
1234
Компанія «Снєжка-Україна» увійшла до переліку переможців як велике підприємство в номіна...
30.11.2021
2224
«Альфатех» представив зразки сучасної техніки для утримання доріг...
26.11.2021
2877
25.11.2021 р. у м. Стрий урочисто закладено капсулу часу у будівництво заводу із виготовлення в...
16.05.2022
2683
Порівняння технологій будівництва допомагає зрозуміти переваги та обмеження будівельних рішень для з...
13.05.2022
1645
Київводоканал забезпечує стабільну роботу критичної інфраструктури міста і робить вагомий внесок у з...