Подільський міст вийде на Русанівські сади (МАПА, СПРОСТОВАНО)

У Кличка вперше визнали, що Подільський міст вийде на Русанівські сади
5643 19.11.2020 в 00:08Відкриття Подільського мосту


Перша черга запуску автомобільного руху Подільським мостовим переходом на лівому березі Дніпра буде здійснена на перетині штучного насипу та двосмугової вулиці Центральної Садової на Русанівських Садах.

Про це йдеться у відповіді Дирекції будівництва шляхово-транспортних споруд м. Києва на запит ЗМІ.

Будівництво Подільсько-Воскресенського мосту: почали встановлювати масштабні конструкції - основу нового перегону мосту (ФОТО, ВІДЕО)

Міський голова Віталій Кличко неодноразово заявляв, що рух автотранспорту мостом буде відкрито до кінця 2020 року. В той же час роботи з будівництва ділянки Подільського мостового переходу від дамби Русанівських садів до шляхопроводу через залізницю тривають.

Таким чином, на першому етапі будуть облаштовані з'їзди та заїзди на вулицю Центральну Садову, хоча такий варіант не передбачався раніше і не озвучувався публічно.

"Проєктом передбачено влаштування місцевих проїздів вздовж траси Подільського мостового переходу в межах насипу на ділянці від озера Русанівське до вул. Центральної Садової з забезпеченням можливості з'їзду та заїзду", - йдеться у відповіді на запит ЗМІ.

У червні мешканці Садів блокували рух будівельної техніки, оскільки, за їх словами, "за результатами громадських слухань було вирішено, що міст не матиме з'їзду на Русанівські сади".

Сам Кличко заявляв, що метою добудови Подільського мостового переходу є "вирішення транспортної проблеми мешканців Троєщини".

Строительство Запорожского моста: 15 декабря поедет транспорт уже полностью по новому мосту - Кубраков

Зазначимо, що на першому етапі мешканцям Вигурівщини-Троєщини необхідно буде переїхати через залізницю Броварським проспектом і зробити довгий об'їзд, щоб дістатися Подільського моста.

Про терміни реалізації другої черги мостового переходу, що сполучить Русанівські сади з вулицями Бальзака та Навої, у КМДА не повідомляють.

У Дирекції також додали, що будівництво Подільського мостового переходу ведеться згідно із проєктом, затвердженим розпорядженням Київської міської державної адміністрації №697 від 16 серпня 2016 року.

Також першою чергою будівництва на правому березі Дніпра передбачено з'їзд на вулицю Набережно-Рибальську, а заїзд - на перетині вулиць Набережно-Хрещатицької та Верхнього Валу.

Пізніше дану інформацію спростували, де насправді пройде міст читайте у матеріалі: Чи дійсно Подільський міст «вийде на Русанівські сади» і що передбачає проєкт 2016 року? Коментар КМДА

Источник: epravda
 
Интересные новости:
02.11.2020
7682
Віталій Кличко: На Подільсько-Воскресенському мостовому переході розпочали встановлювати ще три вели...
16.10.2020
2216
Арочну конструкцію Подільсько-Воскресенського мосту будуть опускати за допомогою надпотужних домкрат...
28.04.2021
3893
Як проходитимуть лівобережні підходи Подільсько-Воскресенського мосту та коли їх збудують...
02.03.2021
1389
Голова Укравтодору Олександр Кубраков наполягає на передачі Подільсько-Воскресенського мосту на...