Центральний офіс компанії FAKRO відвідав новопризначений директор міжнародної асоціації IFD

Пан Паскаль Чиваті, новопризначений директор Міжнародної асоціації покрівельників IFD відвідав у Польщі центральний офіс компанії FAKRO. Під час робочої зустрічі обговорили деталі подальшої співпраці
1006 20.10.2020 в 09:09

Фірма FAKRO, одна з лідерів з виробництва дахових вікон у світі, прийняла у своєму офісі новопризначеного директора Міжнародної асоціації покрівельників IFD. Пан Паскаль Чиваті відвідав у Польщі  компанію FAKRO першочергово.

До слова, IFD – Міжнародна федерація покрівельників. Її мета полягає у промуванні на міжнародному ринку фаху покрівельника, а ще у вдосконаленні і підвищенні навичок покрівельників у світі.

Під час робочої зустрічі обговорили деталі подальшої співпраці. Зокрема поговорили про умови проведення майбутніх тренінгів і як результат отримання сертифікатів IFD, що підтверджуватимуть проходження навчання. Головною темою стало обговорення організації подій, що зможуть популяризувати покрівельну галузь в цілому.

Зі сторони FAKRO зустріч очолювала пані Сабіна Суєв, вона ж виконує обов’язки голови IFD Chairwoman Marketing. В рамках цієї співпраці вона займається проєктом «Майбутній маркетинг для IFD».

«Новий директор - це нова точка зору та свіжий погляд на поточну діяльність Асоціації IFD. Ми мали можливість обговорити маркетингову діяльність, яка підтримує галузь та підвищує престиж покрівельної спільноти. Ми зосереджувались в основному на медіа-діяльності та просуванні розвитку галузі за допомогою інтернет-ресурсів та використання її як платформи для обміну знаннями», - розповіла пані Сабіна Суєв.

 

Інформацію опубліковано на правах реклами 

Джерело: fakro
 
Интересные новости:
16.10.2020
2725
На довиборчий період директором Всеукраїнської спілки виробників будматеріалів обрано Костянтина Сал...
14.10.2020
1049
Петро Шилюк, президент Будівельної палати України, Герой України привітав з Днем Захисника України...
13.10.2020
739
Hyundai Heavy Industries Group планирует приобрести Doosan Infracore, подразделение по производству ...
27.11.2020
248
И на какие параметры обратить внимание, выбирая такое устройство...
26.11.2020
506
Особливості хюґе-інтер'єру: як створити скандинавський затишок у себе вдома...
26.11.2020
564
Представлена линейка новых монтажных клеев FIX2 под брендом TYTAN PROFESSIONAL, созданных на основе ...