Уряд має дозволити роботу відділів продажу житлових комплексів під час карантину

Відділи продажів житлових комплексів мають працювати постійно – це важлива частина роботи всієї будівельної галузі, йдеться у зверненні Конфедерації будівельників України
673 08.04.2020 в 07:56
Відділи продажів ЖК мають запрацюватиВідділи продажів житлових комплексів мають працювати постійно – це важлива частина роботи всієї будівельної галузі, що передбачає комунікацію з покупцями для надання потрібної інформації щодо об’єктів нерухомості, та має працювати постійно.

Про це йдеться у зверненні Конфедерації будівельників України (КБУ) до Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля, міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Ігора Петрашка, Міністра розвитку та територій Олексій Чернишова та Голови Ради Федерації роботодавців України Дмитра Олійника, повідомив президент КБУ Лев Парцхаладзе.

«Робота девелоперів і забудовників із теперішніми та потенційними клієнтами має відбуватися в постійному форматі. Враховуючи те, що така діяльність є аналогічною з продажем транспортних засобів в автосалонах, які працюють і сьогодні», - зазначив він.

За його словами, зупинення діяльності відділів продажу нерухомості девелоперських компаній та будівельних компаній призведе до:

- неможливості фінансування будівельної галузі,

- звільнення великої кількості працівників,

- порушення термінів будівництва об’єктів,

- неможливості виконання договірних зобов’язань,

- зупинки будівництва об’єктів,

- ліквідації будівельних компаній та появи довгобудів.

Лев Парцхаладзе додав, що будівельна спільнота закликає Уряд внести зміни до постанови КМУ № 211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» шляхом доповнення переліку дозволеної господарської діяльності - функціонування відділів продажу нерухомості девелоперських та будівельних компаній, а також інститутів спільного інвестування.

«У свою чергу всі девелоперські та будівельні компанії зобов’язуються дотримуватися відповідних санітарних і протиепідемічних заходів», - додав президент КБУ.

 
ЧИТАЙТЕ ГЛАВНЫЕ НОВОСТИ О КОРОНАВИРУСЕ, ПРОГНОЗЫ И СОВЕТЫ ДЛЯ СТРОИТЕЛЕЙ, переходите в спецтему "Короновирус и строителство - прогнозы и советы"
  

Источник: kbu
 
Интересные новости:
07.04.2020
601
Компанія "Золотий Мандарин" продемонстрував проект по благоустрою території на вул. Московській біля...
06.04.2020
803
Однією із умов повноцінної роботи будівельної галузі - є зняття карантинних обмежень на роздрібну то...
02.04.2020
702
Переконлива легкість від Penoboard. В чому секрет?...
28.05.2020
1221
ТОВ «СЕЛЕНА УКРАЇНА» запропонувала українському ринку нову вогнестійку піну - TYTAN PROF...
26.05.2020
993
«Голі стіни»: Все для ремонту і дизайну - перший в Україні онлайн-маркет від сервісу пош...
25.05.2020
1121
Запуск на українському заводі лінії з виробництва фальцевої покрівлі Ruukki Classic M®...