«Снєжка-Україна» - серед переможців рейтингу «Сумлінні платники податків-2018»

Компанія «Снєжка-Україна» - відомий виробник лакофарбових матеріалів в Україні – цьогоріч відзначає 20 років своєї діяльності на українському ринку. У ювілейний рік підприємство відзначено як переможець Всеукраїнського рейтингу «Сумлінні платники податків-2018» у галузі «Переробна промисловість»
785 04.12.2019 в 01:05
Підприємство відзначено як переможець Всеукраїнського рейтингу «Сумлінні платники податків-2018» у галузі «Переробна промисловість»

Компанія «Снєжка-Україна» - відомий виробник лакофарбових матеріалів в Україні – цьогоріч відзначає 20 років своєї діяльності на українському ринку. За цей період компанія пройшла інтенсивний шлях становлення, розбудови і успішного розвитку й багато разів поспіль була удостоєна найрізноманітніших нагород. У ювілейний рік підприємство відзначено як переможець Всеукраїнського рейтингу «Сумлінні платники податків-2018» у галузі «Переробна промисловість».

Претендентів на перемогу оцінювала Вища рейтингова комісія за основними критеріями щодо повноти і своєчасності сплати податків й зборів, дотримання фіскальної дисципліни, розмір заробітної плати, кількість офіційно працевлаштованих осіб, витрати на реалізацію соціальних програм й благодійних акцій за відповідний рік. Цього року із 116 підприємств перемогу у рейтингу здобули 53 номінанти. Серед них – компанія «Снєжка-Україна», яка є одним із шести підприємств Львівщини, що отримали таку престижну відзнаку України. Авторитетне звання «Сумлінного платника податків» свідчить про те, що суб'єкт підприємницької діяльності є прикладом ведення бізнесу на засадах відкритості, прозорості, дотримуючись чинного законодавства України.

Урочиста церемонія нагородження переможців Всеукраїнського рейтингу «Сумлінні платники податків-2018» відбулася наприкінці 2019 року в «UNIT.CITY». Престижну нагороду під час святкової події було вручено фінансовому директору ТзОВ «Снєжка-Україна» Ірині Бучко. «Компанія «Снєжка-Україна» впродовж своєї двадцятилітньої діяльності не лише активно розвиває виробничі можливості, а також веде господарську діяльність у правовому полі, дотримуючись принципів чесності, відкритості, відповідальності й підпорядкованості закону, що формують позитивну репутацію підприємства і впливають на довіру клієнтів. Тож для нашого товариства отримана нагорода «Сумлінні платники податків - 2018» – це висока оцінка і якісний економічний результат діяльності підприємства, що мотивує ефективно працювати й бути прикладом для інших бізнес-структур,» - зазначає фінансовий директор ТзОВ «Снєжка-Україна» Ірина Бучко.


Інформація розміщена на правах реклами

Источник: sniezka
 
Интересные новости:
03.12.2019
870
В одній статті ми зібрали найцікавіші факти щодо використання українських високотехнологічних будіве...
29.11.2019
770
Для підприємства 20 років діяльності – це важлива дата. Сьогодні «Снєжка-Україна&ra...
22.11.2019
817
В процессе подбора, монтажа и эксплуатации климатического оборудования возникает множество нюансов, ...
15.01.2020
881
"Перша Будівельна Експертиза" розповідає про сучасну концепцію офісу і як можна змінити відношення с...