АНОНС: V EE Real Estate Forum and Awards, 26 листопада, Київ

26 листопада у Києві відбудеться V Форум нерухомості країн Східної Європи - EE Real Estate Forum and Awards відбудеться 26 листопада. У ньому візьмуть участь представники Азербайджану, Білорусі, Грузії, Молдови та України
801 11.10.2019 в 07:25
V Форум нерухомості країн Східної Європи - EE Real Estate Forum and Awards 

Коли: 26 листопада
Де: Київ, INTERCONTINENTAL KYIV, вул. Велика Житомирська, 2а


Переможці EE Real Estate Awards автоматично стануть номінантами європейських премій, - Крейг Сміт

 «Переможці міжнародної премії в сфері нерухомості автоматично стануть номінантами європейських премій - CRE Awards, яка відбудеться в Будапешті (Угорщина) 30 січня 2020 року, а переможці в номінаціях Brokerage Company of The Year і Retail of The Year - CEE Retail Awards, відбудеться 6 лютого 2020 у Варшаві (Польща), - повідомив глава EuropaProperty Крейг Сміт.

«Ми хотіли б визнати досягнення колег і важливість залучення до участі в європейських преміях компаній зі Східної Європи», - зазначив він.

Засновник Українського клубу нерухомості (UREClub) Ольга Соловей звернула увагу, що таке рішення прийнято оргкомітетом вперше. Ще ніколи, ні одна премія в сфері нерухомості в Україні не надавала таких можливостей.

За її словами, цього року на Премію подали рекордну кількість заявок - понад 300. Зібралися сильні номінанти, і конкуренція, як ніколи, дуже висока.

«Радує, що у нас зібралися такі цікаві учасники, що оргкомітет вирішив деталізувати деякі номінації і ввести спеціальні. Так що, в цьому році будуть визнані кращими більше 30 компаній і проектів», - повідомила CEO UREClub.

«Ми тримаємо руку на пульсі і намагаємося постійно покращувати процес, систему оцінювання, залучаємо в наше журі все більше міжнародних експертів. Цього року журі складається з 20 професіоналів, чия діяльність безпосередньо пов'язана з нерухомістю і чиї компетенції дозволяють оцінювати номінантів. В основному, ми прагнули залучити іноземних членів журі, які будуть неупереджено оцінювати номінантів. За деякими номінаціями, інтрига збережеться до моменту нагородження», - підсумувала Ольга Соловей.

V Eastern Europe Real Estate Forum and Awards - це міжнародний форум і премія в сфері нерухомості, які щороку приймають понад 300 учасників з різних країн.

Цього року форум і премія відбудуться 26 листопада в InterContinental Kyiv за адресою вулиця Велика Житомирська, 2А.

Організатори події - UREClub і EuropaProperty.com. Партнери - CUSHMAN & WAKEFIELD, FIABCI-Ukraine, CBRE Ukraine, DLA PIPER, NEW WORK, PRAGMATIKA, Архітектурна практика, PropertyGeorgia, ІНТЕРГАЛБУД, LAMINAM, ARCHITECTURE OF THE FUTURE, PRAGMATIKA, ЛУН, Бізнес WOMEN, Nedvizhka.ua, SanBenedetto.

Зареєструватися і придбати квиток можна на сайті форуму.


Подробнее: eeaawards.com

Источник: ureclub
Интересные новости:
09.10.2019
576
11 - 13 октября в Черкассах состоится первая конференция про архитектуру, искусство и глубину жизни ...
25.09.2019
682
8 октября в Киеве стартует сертификационный курс «Девелопмент недвижимости». Не упустите...
12.09.2019
900
17 вересня відбудеться конференція щодо перспектив розвитку індустріального будівництва...
18.11.2019
449
Традиційно в рамках архітектурного фестивалю пройдуть презентації та захист робіт фіналістів STEEL F...
18.11.2019
407
3 грудня 2019 р. у Києві відбудеться семінар-презентація  «Теплові насоси DAIKIN Altherma...
13.11.2019
457
Commercial Property запрошує гравців українського ринку нерухомості взяти участь у центральній галуз...