Як старовинна церква у Каліфорніі перетворилася на івент-хол завдяки українцям (ФОТО)

Відома українська архітектурна студія Balbek Bureau завершила масштабний проект з перетворення старовинної католицької церкви у Сан-Франциску на івент-хол
1307 23.08.2019 в 08:57Що відомо про храм?

Відома українська архітектурна студія Balbek Bureau втілила у життя грандіозний проект по перевтіленню старовинного католицького храму на сучасний публічний простір.

Йдеться про приміщення колишнього храму Матері Божої Гваделупської у Сан-Франциско. Тепер, окрім мес, тут проводитимуть культурні та освітні заходи.

Римо-католицька церква Матері Божої Гваделупської розташована на вулиці Бродвей, 906 та є історичною пам'яткою Каліфорнії. Вона була збудована у 1880 році, проте зазнала значного руйнування після землетрусу та пожежі у 1906 році.

Після цього храм реконструювали у стилі "відродження місії", і будівля стала однією з перших церков у США, споруджених із залізобетону.

До 1950-х тут активно проводили служби, але з часом прихожан ставало все менше і на початку 90-х було прийнято рішення зачинити храм. Понад 25 років церква була занедбаною і лише напівпідвальні приміщення використовувалися як школа.

Як українці причетні до відновлення храму? 

У 2016-му будівлю викупив інвестор і вирішив облаштувати всередині культурно-освітній центр 906 World.

За задумом авторів, історична споруда мала перетворитись у багатофункціональний комплекс, проектування якого довірили архітектурному бюро з Києва Balbek Bureau.

Головна ідея простору – створити майданчик для розвитку молодих стартапів, де учасники могли би жити, працювати, проводити зустрічі, розвиватися і спілкуватися з однодумцями в єдиному, сповненому натхнення і можливостей, просторі.

У сусідній житловій будівлі розмістився колівінг, у підвальному приміщенні церкви облаштували навчальний центр, а основний хол собору став простором для проведення різноманітних заходів.

Центральний хол церкви перетворився у просторий зал, кількість місць у якому може трансформуватись залежно від кількості відвідувачів. Замість вівтаря у передній частині залу встановили натяжний екран 11 метрів у висоту. Церковні фрески та вітражі вирішили прикрити.

Простір всередині храму може трансформуватись

Для розширення функціональності приміщення архітектори вирішили використати подіумні конструкції. Стаціонарні меблі на них додають затишності.

Однією з умов проектування була інтеграція та встановлення всіх елементів інтер'єру методом сухої збірки, не порушуючи несучі конструкції будівлі.

Сучасними формами й елементами декору дизайнери підкреслили геометрію, історичний та архітектурний образ будівлі.

"Мені здається, ми робили цей проект вічність і нам допомагав всесвіт", – написав про цю роботу на сворінці бюро в Instagram засновник Balbek Bureau Слава Балбек.

Минуле будівлі не заважає зараз проводити тут найрізноманітніші заходи — від занять йогою та сесій з медитації до феміністичних конференцій та фестивалів віртуальної реальності й електронної музики.

Фото: Balbek BureauЧитайте також:

Источник: 24tv
 
Интересные новости:
23.08.2019
2247
Один из аэропортов штата Теннесси первым в Соединенных Штатах полностью перешел на солнечную эн...
23.08.2019
2221
«Укргазбанк» стал первым банком-партнером Фонда энергоэффективности, благодаря которому ...
22.08.2019
2424
В 2019-2030 годах инфраструктурное строительство в мире вырастет на 4,8% в год в реальном выражении....
31.03.2020
1646
Сейчас в компании работают с замечаниями бизнеса и Антимонопольного комитета Украины ...
31.03.2020
8778
Вопросы выдачи разрешений на объекты класса последствий СС2 передаются в департамент центрального ор...
31.03.2020
808
Яких карантинних правил слід дотримуватися на будівельному майданчику...