Триває громадське обговорення Законопроекту про захист прав вкладників у житлове будівництво

Конфедерація будівельників України збирає пропозиції представників реального сектору будівельної газулі щодо нового законопроекту «Про захист прав фізичних осіб - вкладників у будівництво багатоквартирних житлових будинків»

2317 08.08.2019 в 08:06Для вирішення проблемних питань, пов'язаних із захистом прав постраждалих інвесторів - фізичних осіб, та посилення відповідальності замовників об'єктів житлового будівництва за неналежне виконання договірних зобов'язань, Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України розроблено законопроект «Про захист прав фізичних осіб - вкладників у будівництво багатоквартирних житлових будинків».

Спецтема: Все про "Будинки Войцеховського"

Конфедерація будівельників України збирає пропозиції предстаників реального сектору будівельної газу щодо нового законопроекту. Усі звернення будуть консолідовані робочою групою та надіслані до Мінрегіону. Свої коментарі та пропозиції можна надсилати до КБУ на електрону пошту: office@kbu.org.ua.Слідкуйте за обговореннями законопроектів, що стосуються будівельної галузі у розділі "Законопроекти. Обговорення"

Источник: kbu
 
Интересные новости:
08.05.2018
2704
Замечания и предложения к проекту правил и договора принимаются до 26 мая...
13.02.2018
2529
Стандарт разработан Украинским институтом стальных конструкций им. В.Н. Шимановского и устанавливает...