Чи з’являться в українських парках «тривожні» кнопки

Мінрегіон розглядає необхідність внесення норми щодо встановлення кнопок екстреного виклику у парках до нових ДБН
747 08.08.2019 в 07:43

Мінрегіон обговоруює зміни до ДБН «Благоустрій територій»

Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України оновлює державні будівельні норми щодо благоустрою територій, зокрема, парків. Відтак наразі розглядається пропозиція - влаштовувати в парках спеціальні кнопки виклику екстреної допомоги у разі можливого виникнення надзвичайних ситуацій.

“Наразі переглядаємо норми безпеки у парках. Відтак є пропозиція, яка зараз розглядається - влаштовувати в цих громадських місцях спеціальні бокси із кнопкою екстреного виклику поліції. Це безпека і постійний зв’язок із працівниками служби у разі можливого виникнення надзвичайної ситуації. Тим паче, що у деяких нових парках це вже починають робити. Тому чому б не унормувати це питання і в ДБН?”, - запитує на своїй сторінці у Facebook заступник міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Лев Парцхаладзе.

ДБН Б.2.2-5:2011 «Благоустрій територій» встановлює вимоги щодо нового будівництва, реконструкції та капітального ремонту об’єктів благоустрою незалежно від їх підпорядкування та форми власності. Це парки (гідро-, луго-, лісопарки, парки культури та відпочинку, парки-пам’ятки садово-паркового мистецтва, спортивні, дитячі, історичні, національні, меморіальні та інші), рекреаційні зони, сади, сквери; пам’ятки культурної та історичної спадщини; майдани, площі, бульвари, проспекти; вулиці, дороги, провулки, узвози, проїзди, пішохідні та велосипедні доріжки, зупинки та споруди міського громадського транспорту, майданчики для паркування; пляжі; кладовища; інші території загального користування; прибудинкові території; території підприємств; водоохоронні зони та прибережні захисні смуги в межах населених пунктів.

Про зміни в Державних будівельних нормах читайте у розділі «ДБНи», тут зібрані ВСІ нововеддення норм та коментарі експертів.

Чи потрібні у парках кнопки екстреного виклику?
ЗА! 1 ПРОТИВ! 0
ПОЧЕМУ ВЫ ТАК ДУМАЕТЕ?
ДОБАВИТЬ КОММЕНТАРИЙЗапрещается использование нецензурной лексики, оскорблений, гиперссылок на сторонние ресурсы
Отправить
Интересные новости:
08.08.2019
480
У нових будівельних нормах був переглянутий час, необхідний для здійснення безпечної евакуації людей...
07.08.2019
590
З 1 серпня вступили в дію нові зміни у будівельні норми щодо покращення умов праці співробітників ТЦ...
06.08.2019
640
З 1 серпня почали діяти будівельні норми, які посилюють цивільний захист громадян у випадку надзвича...
16.08.2019
448
У Мінрегіоні переглядають державні будівельні норми щодо закладів охорони здоров’я. Серед інши...
16.08.2019
824
Мінрегіон готує зміни до державних будівельних норм щодо будівель та приміщень судів...
15.08.2019
516
Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України продов...