"Зарубали" проект: в Лондоні не будуватимуть хмарочос у вигляді квітки (фото)

Мер Лондона не дав дозвіл на будівництво
1874 19.07.2019 в 08:04
Хмарочос-тюльпан

Мер Лондона Садік Хан відхилив пропозицію мільярдера Джозефа Сафри побудувати 305-метрову башту у вигляді тюльпану в діловому центрі міста.

Мер зазначив, що будівництво хмарочоса може завдати шкоди Лондонському Тауеру, хоча перед тим проєкт схвалила комісія з планування. Також через забудову буде обмежено пішохідний простір і бракуватиме місця для паркування.

«Запропоноване будівництво за своєю висотністю та зовнішнім виглядом не відповідає найвищим стандартам забудови щодо висотних будівель у цьому районі», – йдеться у заяві мерії.

«Тюльпан» спроєктувало архітектурне бюро Foster + Partners. Передбачалося, що будівля буде туристичною атракцією, з якої відкриватиметься панорама Лондона. Почати будівництво планували у 2020, а завершити – у 2025 році.

Девелопер J Safra Group висловив розчарування таким рішенням муніципалітету і заявив, що місто втратить економічні вигоди, відмовившись від хмарочосу.

Поряд із запланованим місцем для будівництва «Тюльпану» вже зведено 40-поверховий хмарочос Сент-Мері Екс 30, більше відомий як «Огірок». Він так само належить Джозефу Сафрі, а проєкт розробляли архітектори Foster + Partners.

Джерело: hmarochos
 
Интересные новости:
06.12.2019
467
Урядом прийнято рішення про реалізацію пілотного проєкту щодо допуску приватних локомотивів до робот...
06.12.2019
542
В начале октября Верховная Рада приняла закон о нормировании в строительстве. Его цель - либерализов...
06.12.2019
1122
В следующем году на финансирование дорожной отрасли планируется выделить 75 млрд грн. О рекордном об...