Обухівміськвторресурси (ОМВР) отримав сміттєвоз Scania P360 6x4

Це перший в Україні сміттєвоз з таким рівнем технічного оснащення та сучасних систем

1424 17.07.2011 в 00:00

Scania P360 6x4

5 липня 2018 на території підприємства з переробки сміття Обухівміськвторресурси (ОМВР) відбулась передача сміттєвоза Scania P360 6x4 з надбудовою німецької фірми FAUN та крюковим захватом HIAB для підземних контейнерів. Це перший в Україні сміттєвоз з таким рівнем технічного оснащення та сучасних систем.

Компанія Обухівміськвторресурси займається вивезенням і переробкою відходів у Києві та Київській області. Компанія була заснована у 2002 році, обслуговує як комерційні структури, так і фізичні особи та підприємства всіх форм власності. Велика перевага цього підприємства в тому, що вони не лише вивозять сміття на сміттєзвалища, а займаються сортуванням відходів – близько 80% йде на переробку. Із відходів виробляють картонні вироби, паливні брикети, цвяхи, проволоку, інші відходи – пластик, поліетилен відправляють на переробку іншим підприємствам. Перший автомобіль Scania придбали у 2015 році.
Нещодавно відбулась передача унікального сміттєвозу Scania P360 6x4 Євро 5, який може працювати на біодизелі FAME. Унікальність полягає у його технічних характеристиках. На шасі Scania встановлено обладнання німецької фірми FAUN з найпотужнішою на ринку запатентованою системою пресування сміття.

Конструкція дозволяє працювати з усіма типами сміттєвих контейнерів, в тому числі із підземними контейнерами заглибленого типу. Для цього сміттєвоз оснащено сучасним краном HIAB X-HIPRO 192 шведсько-фінського виробництва, який здатен піднімати будь-які заглиблені контейнери.

Система HIAB HiPro є найсучаснішою системою дистанційного управління у своїй галузі та дозволяє виконувати кілька операцій одночасно. Всі роботи можуть виконуватися оператором із кабіни автомобіля, операції виконуються за допомогою камери, пульта управління та монітору.

Завдяки вантажопідйомному моменту у 17-тонно-метрів, вильоту стріли на 11 метрів і висоті підйому на 13 метрів, кран X-HIPRO 192 E-3 ідеально підходить для підняття великих і об’ємних вантажів, а також підземних контейнерів зі сміттям.

Кран оснащено інтелектуальною системою SPACE X4. Це потужний комп’ютер, який забезпечує ефективний захист від перевантаження та контролює стійкість автомобіля.

«Замовили автомобіль ще минулого року і з нетерпінням чекали на його прибуття в Україну. По-перше, у Києві реально відчувається дефіцит сміттєвозів, здатних працювати з підземними контейнерами. По-друге, все обладнання сучасне й нове, технічні можливості просто неймовірні, сподіваємось, що нова техніка дозволить ефективно справлятися з обсягами запланованих робіт, - коментує Армен Полатьян, Генеральний директор компанії Обухівміськвторресурси.

Одночасно із поставкою техніки клієнту, відбулось навчання тих водіїв, які будуть працювати на ній. Для цього на території ОМВР зібралися представники компаній Scania, Faun та HIAB. Вони не тільки ознайомили персонал з технічними характеристиками та можливостями, а також показали, як працюють основні функції та на що потрібно звертати увагу під час рейсів та при щоденному обслуговуванні, щоб техніка працювала довго й надійно.

«Цей проект був непростим для нас, в першу чергу через комплектацію автомобіля.Багато часу пішло на узгодження всіх технічних деталей між трьома основними виробниками обладнання – Scania, Faun, HIAB. Надбудову FAUN встановлювали на шасі Scania у Німеччині, але електрику підключали в Україні. Кран HIAB встановлювали та підключали в Україні. Це перший сміттєвоз з такими потужними функціями та обладнанням, і ми дуже пишаємось, що нам все вдалося відповідно до побажань клієнта, - коментує угоду Андрій Бєльдєй, керівник відділу продажів в «Сканія Київ».

Джерело: scania.com
Інформацію розміщено на правах реклами

 
Интересные новости:
11.07.2019
1819
Для дилерів Caterpillar та їхніх клієнтів влаштували Форум...
09.07.2019
1828
Новинка від компанії "Золотой Мандарин" – кришка для паркану у вигляді кулі...
22.11.2019
688
В процессе подбора, монтажа и эксплуатации климатического оборудования возникает множество нюансов, ...
15.11.2019
652
В Киеве состоялась кейс-конференция «Эффективная климатизация объектов коммерческой недвижимос...
14.11.2019
701
Столичные и региональные застройщики, награжденные профессиональной премией  «Украинский ...