На громадських зупинках будуть облаштовувати вбиральні

На нових українських зупинках можуть з’явитися громадські вбиральні – проект змін у ДБН
803 25.06.2019 в 08:40
WC на зупинках

В Україні пропонують почати встановлювати туалети на нових або реконструйованих зупинках громадського транспорту. Відповідна норма міститься у проекті нових змін до ДБН «Вулиці і дороги населених пунктів», які наразі розробляє ДП «ДерждорНДІ».

Про це повідомив заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Лев Парцхаладзе.

«Сьогодні дуже важливо осучаснювати громадську інфраструктуру та створювати зручні та комфортні умови для людей. Тому в нас з’явилася така ідея і зараз ми вже внесли її у проект змін у ДБН щодо вулиць і доріг – робити туалети на нових громадських зупинках. Це стосується як нового будівництва, так і реконструкції. Якщо це зробити правильно та дотримуватися всіх необхідних вимог під час експлуатації, то це дійсно може стати вирішенням питання з нестачею громадських вбиралень в містах», – сказав він.

Парцхаладзе навів приклад сучасних зупинок громадського транспорту, які нещодавно з’явилися в Астані. Вони є заскленими, щоб людям було комфортно очікувати на транспорт у холодний період часу, а окрім сучасного санвузла також мають зручну зону очікування і магазин.

Згідно з проектом змін у ДБН, окрім електронних табло, таблиць з розкладом та схемою руху на зупинках громадського транспорту необхідно передбачати громадські вбиральні.

Зміни у ДБН В.2.3-5:2018 «Вулиці і дороги населених пунктів» розробляються ДП «ДерждорНДІ».

Державні будівельні норми (ДБН) – обов’язкові до виконання нормативні акти, які використовуються під час проектування нових та реконструкції існуючих будівель, кварталів, мікрорайонів, вулиць і доріг відповідно до їх призначення.

Джерело: minregion
Интересные новости:
24.06.2019
1294
Мінрегіон оновлює застарілі норми в проектуванні кінотеатрів...
21.06.2019
900
Максимальна відстань між новими станціями метро збільшена до 3 км - норма вступає в дію з вересня...
20.06.2019
641
Безпека при виконанні лівих поворотів на трасах буде підвищена, обіцяють у Мінрегіоні...
19.07.2019
328
В Україні змінять застарілі норми щодо металевих грат в судах...
18.07.2019
589
Мінрегіон перегляне застарілі будівельні норми забезпеченості лікарняних палат туалетами та душовими...
18.07.2019
1139
Міста повинні змінювати генеральні плани та вводити “блакитні лінії” для обмеження висот...