Публічні та комерційні закупівлі в дорожній галузі. Попередні підсумки форуму (ФОТО)

Всеукраїнський Форум «Публічні та комерційні закупівлі в дорожній галузі» нещодавно відбувся в Києві. Попередні підсумки форуму
918 26.06.2019 в 08:13Публічні та комерційні закупівлі в дорожній галузі20 червня у Києві відбувся Всеукраїнський Форум «Публічні та комерційні закупівлі в дорожній галузі».

Організатором заходу є Всеукраїнська дорожня Асоціація. Форум став другим масштабним заходом ВДА за останні півроку – 14 березня була проведена І Всеукраїнська дорожня конференція.

На Форумі були присутні понад 150 учасників, серед яких - провідні українські компанії усіх категорій, замовники та представники профільних державних установ.

Захід був традиційно організований  у формі відкритої дискусії. В якості спікерів на Форумі були присутні: представник Мінекономрозвитку Лілія Лахтіонова, представник АМКУ Євген Костенко, представник Держаудитслужби Сергій Чернега, Керівник Одеської САД Олег Варивода, представники юридичних фірм та інших профільних держ. установ.

Крім того, у третій панелі учасники брали участь в роботі тематичних секцій за напрямками: законодавство в закупівлі дорожньо-будівельних робіт, закупівлі дорожньо-будівельних матеріалів та закупівлі техніки.Під час заходу президент ВДА Артем Гриненко представив Реєстр добросовісних компаній дорожньої галузі, кандидатами у який стали 17 компаній дорожньої галузі. Вступ до «білих списків» відбувається згідно з прозорими критеріями та є безкоштовним. Кожна компанія може подати свою кандидатуру на розгляд, заповнивши анкету на сайті vda.org.ua.

За результатами заходу найближчим часом Всеукраїнська дорожня Асоціація підготує пропозиції змін до законодавства про закупівлі, які репрезентують думку дорожнього бізнесу.

Всеукраїнська дорожня Асоціація активно працює над тим, щоб проблеми дорожньої галузі вирішували не кулуарно, а шляхом спільного діалогу. Наступним заходом, який організовує ВДА, стане масштабна виставка дорожньої техніки, яка запланована на початок вересня.

Слідкуйте за оновленнями на сайті vda.org.ua
Василий Мацковский, Мацковский ВасилийДжеоело: Всеукраїнська дорожня Асоціація
Фото: Прес-служба Головного будівельного порталу України Build Portal


Интересные новости:
25.06.2019
964
В Інституті інноваційної освіти КНУБА була представлена програма сприяння ефективному експорту до Ве...
26.06.2019
1106
12 июня, состоялось расширенное заседание Совета директоров Конфедерации строителей Украины, в ходе ...
18.06.2019
1783
Фотозвіт з місця подій: Ukrainian Urban Awards 2019. Build Portal підготував яскраві фото із гучної ...
26.06.2019
890
В Києві відбувся захід, який об’єднав ключових гравців ринку девелопменту та рітейлу, інвестор...
25.06.2019
699
12 червня в Києві відбулася шістнадцята щорічна церемонія нагородження «Фаворитів Успіху&...