Вулиці столиці звільнять від незаконних літніх майданчиків

Демонтувати збираються 137 конструкцій
884 07.06.2019 в 08:44


Демонтаж літніх майданчиків

З початку літа Департаментом міського благоустрою видано 25 доручень на демонтаж 137 літніх майданчиків при закладах харчування, що були розміщені на території Києва у незаконний спосіб. На сьогодні вже демонтовано 58 таких об’єктів. Про це заявив керівник Департаменту міського благоустрою Тарас Панчій.

У теплу погоду літні тераси особливо популярні серед відвідувачів київських ресторанів та кафе. Цілком логічним є бажання мешканців міста насолодитись їжею та напоями на свіжому повітрі. Але, подбавши про комфорт своїх клієнтів, власники закладів харчування не врахували інтереси пішоходів. Так, літні майданчики при кафе та ресторанах є джерелом незручностей і перешкод для пішоходів. Є тераси, що встановлені за усіма нормами та вимогами Правил благоустрою. А є й такі, що всупереч усім нормам, займають майже весь тротуар і пішоходи мають обходити такі спорудження у кращому випадку газонами, а в гіршому – виходити на проїзджу частину, ризикуючи своїм життям та здоров’ям.

«Правилами благоустрою передбачено, що мінімальний прохід для пішоходів на тротуарі має складати не менше 50% від ширини тротуару. Тобто, якщо ширина тротуару складає 6 метрів, то зона для пішоходів має бути 3 метри, але не менше 1,8 м. Крім того, аби не створювали незручності для пішоходів, літні майданчики не мають потрапляти у зони перехресть та розташовуватись біля виходів з метро», – зауважив Тарас Панчій.

В електронній базі КП «Київблагоустрій» обліковується 987 літніх майданчиків, з яких 324 розміщені на столичних вулицях згідно із Правилами благоустрою, мають пакет дозвільної документації та сплачують внески до міського бюджету.

«Для боротьби із недоброчесними підприємцями, які розширяють свої заклади харчування до зон обмеження, інспекторами благоустрою спільно з поліцією вживаються усі заходи, аби усунути такі порушення. Київ є унікальним містом у прозорості висвітлення відомостей щодо діяльності того чи іншого об’єкта, що розташований на столичній території. Це значить, що кожен може зайти на сайт містобудівний кадастру та перевірити законність розміщення будь-якого об’єкта на київських вулицях, ввівши точну адресу. Та, відповідно, поскаржитись на гарячу лінію 1551», – підбив підсумки Тарас Панчій.

Источник: kyivcity
Интересные новости:
07.06.2019
1478
Ремонтні роботи матимуть гарантію 10 років...
19.09.2019
1016
В Киеве начинается строительство второй части Мемориала памяти жертв Голодомора. Работы по реконстру...
19.09.2019
861
Новая президентская команда всерьез решила перекроить властные полномочия в Киеве. Верховной Раде пр...
19.09.2019
672
Розташована на річці Південний Буг Первомайська гідроелектростанція продана майже за 108 млн гривен ...