Хто побудує павільйон до «Експо-2020»

Компанія ASGC Construction LLC перемогла у відкритих торгах на закупівлю робіт з будівництва національного павільйону України


838 29.05.2019 в 07:44Договір на будівництво

28 травня, відбулось підписання договору між ДП «Експо-2020» та компанією ASGC Construction LLC (ОАЕ) щодо будівництва виставкового павільйону України у Дубаї. Про це повідомляє прес-служба Міністерства економічного розвитку і торгівлі (МЕРТ).

Компанія ASGC Construction LLC перемогла у відкритих торгах на закупівлю робіт з будівництва національного павільйону України в рамках підготовки та забезпечення участі України у Всесвітній виставці «Експо-2020» через систему електронних закупівель України ProZorro.

«З повною відповідальністю хочу наголосити на тому, що тендер на будівництво українського павільйону проходив на конкурентних засадах і прозоро. Важливо, що переможцем стала компанія з 30-річним досвідом у сфері реалізації масштабних архітектурних проектів», – повідомив перший-віце-прем’єр міністр Степан Кубів.
Згідно з умовами тендеру, ASGC Construction LLC має збудувати український павільйон під чистове оздоблення разом із підведенням всіх необхідних комунікацій (електро-, водопостачання тощо), а також облаштувати прилеглу територію відповідно до вимог Організаційного комітету «Експо-2020».

ASGC Construction LLC є однією з найбільших будівельних компаній в ОАЕ та входить до вертикально-інтегрованої групи компаній ASGC (Al Shafar General Contracting), яка була заснована у 1989 році.

Наймасштабнішими проектами ASGC Construction LLC є тематичний павільйон Sustainability в рамках Всесвітньої виставки «Експо-2020», Бібліотека Мухаммеда бін Рашида в ОАЕ, «Дубай Арена», музей Etihad.

Компанія є генеральним забудовником національних павільйонів у рамках Всесвітньої виставки «Експо-2020» таких країн, як Республіка Азербайджан та Австралія, субпідрядником будівництва павільйону Німеччини.


Джерело: mind.ua

Интересные новости:
29.05.2019
714
Зараз немає точного механізму, який відслідковував би рівень забруднення, а підприємства нерідко при...
29.05.2019
492
Україна сьогодні утилізує найбільше відходів, ніж будь-яка європейська країна. У Європі сьогодні біл...
29.05.2019
1382
Рейтингове оцінювання соціально-економічного розвитку регіонів було започатковане у 2015 році. На пі...
25.06.2011
326
Киеву помогут разработать концепцию транспортного сообщения Троещины и центра города...