Не для слабкодухих: агітація за облаштування переходів

В деяких епізодах відео автомобілі рухаються не так далеко від тих, хто перебігає дорогу

691 27.05.2019 в 07:22Агітація за переходи


Киянин Ігор Іванов опублікував у Facebook допис із посиланнями на проекти Громадського бюджету, які передбачають влаштування наземних переходів: на площі Льва Толстого і Театральній, біля КПІ та станції метро «Університет».

Замість текстового пояснення доцільності проектів містянин прикріпив у допис хвилинне відео, на якому знято, як пішоходи перебігають дорогу в центрі Києва у нічний час. При цьому, в деяких епізодах автомобілі знаходяться від них не так далеко. Киянин зазначає, що відео не слід показувати дітям.«Підземні переходи є спадком та моветоном тоталітарних режимів, і в розвинутих містах є поганою ознакою розвитку міського середовища та відношення до людей, особливо до маломобільних груп населення. Перехрестя в центрі, яке щодня проходять тисячі людей мають бути зручнішими. Потреби долати сходи, як бар’єри, якщо вам не потрібно в метрополітен чи брудні переходи – насправді немає», – про перехід на площі Льва Толстого та Театральній«У сучасному містобудуванні відмовляються від підземних пішохідних переходів на користь наземних. Києву з радянських часів дістались у спадок широкі автомагістралі в центральних районах і викопані переходи під ними. Ніхто не любить ходити по сходах. У таких місцях для маломобільних громадян перейти на інший бік вулиці фізично тяжко, а для людей з інвалідністю не є можливим. Тут підвищена травматичність. У підземних переходах легко виникає стихійна торгівля, антисанітарія, їх затоплює при сильних дощах, що за собою тягне регулярні витрати на ремонт. Одним з таких є перехід біля станції метро Університет», – про перехід до станції метро «Університет»«Перехрестя вулиць Янгеля і Політехнічної є незручним для пішоходів – там зараз парковка та дуже незручний перехід для людей з інвалідністю, проте там дуже інтенсивний рух пішоходів. Мета проекту – зробити підвищений пішохідний перехід для підвищення безпеки пішоходів та створення безбар’єрного середовища», – пояснюється доцільність переходу на КПІ


Голосування за проекти Громадського бюджету триватиме до шостого червня. Цього року за 160 млн грн будуть змагатись майже 1600 проектів.


Джерело: hmarochos.kiev.ua

Интересные новости:
27.05.2019
659
Адміністрація наголошує, що утеплювати корпуси необхідно, тому що у приміщеннях надто холодно взимку...
27.05.2019
793
На Бульварі Дружби народів демонтували майже двісті рекламних споруд. Причина – вони були неза...
27.05.2019
836
Молоді жінки найкомфортніше почуваються за температури 24,5 градусів, у той час як чоловіки – ...
20.09.2019
606
Завершение работ по строительству Запорожского моста потребует 12 млрд грн, при наличии инвестиций б...
20.09.2019
715
Полиция проводит обыски у организаторов и исполнителей строительства ЖК «Фреш-сити», ЖК ...
20.09.2019
1255
В Киеве на реконструкции Боршаговского путепровода упал кран. Полиция показала видео...