Львівські архітектори створили інформаційний центр Бабиного Яру

Він працюватиме до відкриття Меморіального центру Голокосту в 2023 році

742 24.05.2019 в 08:03Інформаційний центр Бабиного Яру

Восени на території Бабиного Яру відкриється інформаційний центр, де надаватиметься інформація про історію масових розстрілів у Бабиному Яру та реалізацію Меморіального центру Голокосту «Бабин Яр». У конкурсі на проектування центру перемогло львівське архітектурне бюро Mistudio. Про це повідомляється у прес-релізі організації.

Простір матиме квадратну форму, з пусткою в центрі конструкції. Архітектори пояснюють, що ця прогалина символізує втрату.


«Ми хочемо створити інформаційний центр, який за допомогою активації емоцій, сенсорних, візуальних відчуттів розкриватиме відвідувачам історію кожного, хто був розстріляний у 1941 році в Бабиному Яру», – пояснюють авторки концепції Марія Процик та Ірина Волинець. Нагадаємо, бюро Mistudio належить також проект меморіалу Героїв Небесної сотні.

Місце розташування інформаційного центру запропонує робоча група від КМДА. Він працюватиме до відкриття Меморіального центру Голокосту в Бабиному Яру, яке заплановане на 2023 рік.

У тендері на розробку інфоцентру брали участь сім архітектурних студій з Києва, Дніпра та Львова: Mistudio, ARTTECNOLOGY, decorkuznetsov, 33BY Architecture, BUR, Yakusha Design, KUDIN architects.

Проект, за яким будуватимуть сам Меморіал, оприлюднять 30 липня. До участі в конкурсі відібрали пропозиції 10 архітектурних бюро: BUR architects (Київ), Diller Scofidio + Renfro (Нью-Йорк), Dorte Mandrup (Копенгаген), Eisenman Architects (Нью-Йорк), KAAN Architecten (Роттердам), merz merz (Берлін), querkraft architekten (Відень), Richter Musikowski Architekten (Берлін), Studio Odile Decq (Париж), Wolfgang Tschapeller (Відень).

Нагадаємо, на схилі в парку Слави будують другу чергу Меморіального комплексу пам’яті жертв Голодомору за проектом польських архітекторів.
Меморіальний центр Голокосту «Бабин Яр» (BYHMC) є некомерційною освітньою організацією, мета якої полягає у збереженні пам’яті про Голокост завдяки запуску меморіального центру в Києві.Джерело: hmarochos.kiev.ua

Интересные новости:
23.05.2019
720
Об этом на своей странице в социальной сети Facebook написал министр культуры Евгений Нищук...
23.05.2019
886
Дом построен на бетонной платформе, минимизируя воздействие на землю. Эта база подняла первый этаж д...
23.05.2019
614
Каждый вариант имеет и преимущества, и недостатки. В среднем сегменте аренда квартиры составляет от ...
18.09.2019
1225
В Харьковском антикоррупционном центре дали ответ на вопрос, во сколько обошелся бюджету города...
18.09.2019
519
Будет ограничен въезд грузовиков в Киев со стороны Борисполя. Ограничение начинает действовать 19 се...
18.09.2019
420
Украинцев могут обязать поголовно подавать в налоговые органы декларацию обо всем имеющимся у них им...