Кияни виганяють забудовника з Протасового Яру

Мешканці намагалися потрапити на огороджену територію, аби не допустити подальшого вирубування дерев. Містянам спробували завадити охоронці забудови. Почалася бійка
1282 20.05.2019 в 08:01Забудова Протасового яру

16 травня, відбулися сутички поліції з містянами на місці забудови у Протасовому Яру, яку девелопер вважає законною. Кияни повалили будівельний паркан.
Зазначається, що мешканці намагалися потрапити на огороджену територію, аби не допустити подальшого вирубування дерев. Містянам спробували завадити охоронці забудови. Почалася бійка, у якій, за даними видання, поліція встала на захист будівельного майданчика.

Повідомляється, що легкі травми отримав народний депутат Ігор Луценко, що також прибув на місце подій. Протестувальникам вдалося повалити будівельну огорожу. Поліція не коментує інцидент. Даних про постраждалих не було.

Нагадаємо, на Протасовому Яру ведуться підготовчі роботи для будівництва ЖК Tourbillon. Квартири в ньому вже продаються, вартість квадратного метра розпочинається з 24 000 гривень й досягає 39 000 гривень у дворівневих квартирах.

Девелопер ЖК, ТОВ «Дайтона Груп», нещодавно представив свою офіційну позицію стосовно конфліктів з міською громадою. Компанія проапелювала до українського законодавства та кілька разів наголосила на тому, що всі дозволи на будівництво законні.

Нагадаємо, нещодавно КМДА порекомендувала забудовнику призупинити роботи. Планується обстежити ділянку: перевірити її межі та встановлення паркану відповідно до дозвільних документів. Також обстежать стан будівлі Інституту Амосова, який розташований поряд із забудовою. У коментарі компанія не зазначила, як ставиться до цієї рекомендації КМДА.

За словами журналіста Михайла Погребиського, бенефіціаром дніпровської компанії «Дайтона Груп» є Володимир Ясько. Він керує компанією «Інтенсив ресурс», кінцевий бенефіціар якої – Геннадій Корбан. У 2014-2015 році Корбан обіймав посаду заступника Ігоря Коломойського, коли той очолював Дніпропетровську ОДА.
Джерело: hmarochos.kiev.ua

Интересные новости:
20.05.2019
2266
Эксперты прогнозируют: к октябрю цена на газ для населения может повыситься на 40%...
20.05.2019
4150
Новий закон про банкрутство фізичних осіб набере чинності вже в жовтні...
17.05.2019
3624
Ринок електроенергії розширює можливості постачальників. Основні учасники заявили, що жодних зауваже...
14.11.2019
533
Наступного року найбільше видатків із міського бюджету буде спрямовано на галузь ЖКГ, транспортну ін...
14.11.2019
1275
Одесские сталкеры сделали фотографии двух знаменитых одесских памятников архитектуры – Дома Ру...
14.11.2019
2963
Киевсовет принял решение о создании ландшафтного заказника местного значения «Озеро Тягле&raqu...