Мінрегіон вимагає посилення безпеки у готелях

У нових і реконструйованих готелях для посилення безпеки пропонують обов'язково влаштовувати вхід за безконтактними картками
785 14.05.2019 в 07:25До готелів «ходитимуть» з безконтактними картками

Для підвищення норм безпеки проживаючих та захисту їх майна у готелях у нових змінах до ДБН «Готелі» запропоновано обов’язково влаштовувати електронні системи контролю доступу - вхід за безконтактними картками до номерів та інших готельних приміщень.


«Ситуації з крадіжками завжди неприємні. Тому, щоб підвищити безпеку і захистити проживаючих від таких негативних моментів, ми запропонували при проектуванні нових та проведенні реконструкції існуючих готелів обов’язково передбачати електронні системи контролю входу в сам готель та номери - за безконтактними картками. Це зручно, ефективно і більш безпечно. За допомогою таких електронних систем можна відслідковувати та ідентифіковувати всі входи до номеру, у тому числі, персоналу», - написав заступник міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Лев Парцхаладзе на своїй сторінці у Facebook.

Це дозволить підвищити рівень обслуговування в українських готелях, зробити їх надійнішими та більш безпечними для громадян. Крім того, що також важливо, використання безконтактних карток дозволить суттєво скоротити енерговитрати в будівлі завдяки «енергозберігаючим кишеням», через які за допомогою картки контролюється подача електроенергії до номеру.

Згідно зі змінами у ДБН, при проектуванні готелів необхідно передбачати заходи, які захищають від несанкціонованого проникнення в готельні номери та інші приміщення, за допомогою сучасних систем контролю доступу та відеоспостереження.

Зміни розроблені ПАТ «КиївЗНДІЕП», вже затверджені та будуть опубліковані найближчим часом.

Нагадаємо, раніше Build Portal писав про зміни норм ДБН які стосуються проектування багатоповерхівок та укладання асфальту.

Державні будівельні норми (ДБН) – обов’язкові до виконання нормативні акти, які використовуються під час проектування нових та реконструкції існуючих будівель, кварталів, мікрорайонів відповідно до їх призначення.

Интересные новости:
13.05.2019
827
Квартали з новим висотним будівництвом стануть комфортнішими завдяки контролю концентрації вітру в н...
13.05.2019
773
Дороги без вибоїн і тріщин: Мінрегіон вводить обов’язкове використання перевантажувачів при ук...
10.05.2019
1709
З 1 серпня цього року вступає в дію норма ДБН №539, яка «відповідає» за безпеку цивільно...
23.08.2019
531
Мінрегіон змінив вимоги щодо акустики в концертних залах і театрах. Нові будівельні норми вже опублі...
23.08.2019
509
У Мінрегіоні нагадують, що новий ДБН “Житлові будинки. Основні положення” вже опублікова...
22.08.2019
526
Мінрегіон оновлює державні будівельні норми щодо медичних закладів і запрошує обговорити питання, чи...
Новости и Акции компаний