Scania випустила унікальну колекцію одягу та аксесуарів

До розробки макетів долучилися дизайнери з науково-технічного підрозділу Scania
884 19.04.2019 в 08:21Унікальна колекція

З нагоди 50-річного ювілею легендарних двигунів та вантажівок V8, Scania випустила унікальну колекцію одягу та аксесуарів. До розробки макетів долучилися дизайнери з науково-технічного підрозділу Scania.

Перлиною колекції стали три версії наручних годинників з символікою V8. Годинники розробляли з чистого аркушу, щоб у дизайнерів була можливість врахувати та візуально передати якості справжніх вантажних автомобілів Scania V8. Над макетами працювали майже рік.

Першу модель годинника V8 Limited Edition’ випущено у лімітованій кількості, всього 500 шт, кожен під індивідуальним номером. Чорний шкіряний ремінець з червоними стібками, які нагадують та передають відчуття рульового колеса V8.
Кнопки збоку нагадують головки поршнів двигуна, а сам циферблат має форму керма вантажівки V8. Стрілки годинника такі само як стрілки спідометра. Логотип Scania та V8 зображені на циферблаті, грифон Scania – на зворотній стороні.

Друга модель ‘V8 Black Edition’ має спортивний характер. В дизайні використали червоний колір з елементів оформлення салону V8. На браслеті червона смуга нагадує ремінь на двигуні. Груба поверхня центральної частини символізує непохитність та твердість. На циферблаті зображений логотип Scania та V8, на зворотній стороні – грифон Scania.

У дизайн третього годинника ‘V8 Metal Edition’ додали зображення у вигляді V-формі навколо циферблату та на браслет з обох боків. Матові металеві елементи роблять годинник стриманим і стильним одночасно.Всі годинники на сонячних батареях і можуть працювати понад двох місяців без підзарядки.

З приводу вартості, наявності та термінів доставки в Україну годинників та інших предметів одягу або аксесуарів з нової колекції дізнавайтеся на дилерських центрах: https://www.scania.com/…/ex…/about-us/Scania-in-ukraine.html 
або присилайте запит на ел.адресу: truck@scania-ua.com

Переглянути каталог онлайн: https://ipaper.ipapercms.dk/…/anniversary-collection-scani…/ 

Переглянути та заватажити на сайті:
https://www.scania.com/…/home/experience-s…/merchandise.html

Джерело: Scania
Інформацію розміщено на правах реклами 
Интересные новости:
19.04.2019
1163
Автобус спільного виробництва Scania та Beulas був виготовлений на замовлення Transport Faur...
18.04.2019
1264
Компанія Scania проводить опитування серед водіїв вантажівок...
18.04.2019
1441
Компанія "Золотой Мандарин" випустила колекцію стільчиків Модерн...
13.09.2019
750
Обухов 25 лет, Березань 10 лет - двойной юбилей заводов AEROC. Узнайте больше о компании и людях, ко...
05.09.2019
653
Золотой Мандарин презентує чотири нові кольори "бельгійської цегли"...