Водіїв Києва попереджають про ремонтні роботи на мостах

Через ремонти на столичних мостах водіїв просять передбачати більше часу на дорогу
912 10.04.2019 в 08:22Ремонт мостів

У столиці відновили активний ремонт мостів через Дніпро, тож водіїв просять із розумінням поставитися до незручностей та, за можливості, вибирати альтернативні маршрути руху. Про це заявив заступник голови КМДА Дмитро Давтян.

«Зараз дорожні спеціалісти відновили активні роботи на Південному мосту, ремонтують деформаційні шви. Їх також капітально ремонтують на мосту Метро, де проводять роботи з підсилення конструкцій прогонових будов. На мосту Патона також проводяться протиаварійні заходи (ремонт деформаційних швів та їх елементів), а також готують матеріали для комплексного обстеження перед проектними роботами з реконструкції об’єкту. Так, більшість мостів у часи пік стоїть у заторах. Але погодьтеся – краще частково їх перекривати та здійснювати необхідні ремонти, аніж закривати повністю», – підкреслив Дмитро Давтян.

Він закликає водіїв із розумінням поставитися до ситуації, наголошуючи на необхідності ремонтів на усіх мостових спорудах. «Це питання безпеки, адже тривалий час мостами ніхто не займався, тож робіт, які потрібно виконати нагально, зібралося чимало», – попередив заступник голови КМДА.

Нагадаємо, на Південному мосту зараз здійснюється капремонт деформаційних швів, міст Метро через Дніпро – також у процесі капремонту, на мосту через Русанівську протоку здійснюють монтаж тротуарів та підсилення прогонових споруд. Також цьогоріч планується капремонт Борщагівського шляхопроводу, проводиться реконструкція Шулявського шляхопроводу та будівництво Подільсько-Воскресенського мосту.

Джерело: прес-служба КМДА

Интересные новости:
10.04.2019
1466
Карта включает информацию о межобластных и международных маршрутах, автопарке перевозчика, онлайн ре...
09.04.2019
1402
У метрополітені розповіли, скільки часу ще можна користуватись жетонами...
09.04.2019
5145
В Киеве на Русановке повредили известную скульптуру...
23.08.2019
487
24 серпня, у День незалежності, у Львові буде офіційно відкрито першу чергу Меморіалу пам’яті ...
23.08.2019
417
Один з архітектурних шедеврів Городецького має бути відреставрований впродовж двох років...
23.08.2019
475
Две современные велотрассы оборудуют в центре Киева – с Подола к мосту Патона и от аэропорта &...