Caterpillar оновила маркування спецтехніки

Відтепер в техніки Caterpillar нове маркування
523 21.03.2019 в 08:24
До прийняття рішення про зміну маркування продукція мала відмітний знак - напис САТ на темному тлі з косою смужкою червоного кольору. Новий знак торгової марки розроблений в стилі «графіка» - «САТ Modern Hex». Нове зображення включає звичне позначення САТ з написаним найменуванням конкретної моделі техніки, яке поєднується з шестикутником яскравого червоного кольору з решітчастим фоном. Червоний відтінок - екскурс в історію Caterpillar, коли найперші моделі тракторів на гусеничному ходу мали саме такий колір.

Оновлене маркування САТ Modern Hex розробляв відділ промислового дизайну САТ. Керівник відділу комерційного дизайну в інтерв'ю розповів, що мета розробників полягала в створенні дизайну преміального рівня. Знак Modern Hex, разом з фірмовим зовнішнім виглядом виробів Caterpillar, доносить до свідомості споживачів те, що вони стають власниками найкращих товарів, присутніх у даному сегменті ринку.

Оновлене маркування буде застосовуватися на:

  • машинах;
  • генераторних вузлах;
  • моторах;
  • упаковці запасних частин;
  • ліцензійній продукції (іграшки, інші вироби).

Оскільки оновлений дизайн маркування чудово поєднується з прийнятим раніше дизайном продукції САТ, усі продукти, що випускаються компанією, будуть оформлені в одному стилі.

Що призвело до рішення змінити маркування?
У 90-х роках минулого століття компанія ввела червону смужку, як відмінний знак всієї техніки, що випускається. Але машини та робоче обладнання змінювали форму, і прийняте маркування стало неефективним у плані витрат. Оновлений знак торгової марки - простий і зручний у застосуванні варіант, що включає в себе звичні, легко впізнавані деталі попереднього маркування і нові, сучасні, які підкреслюють стабільність, якість, успіх.

Caterpillar планує оновити маркування всього асортименту виробів до початку 2020 р.

Джерело: zeppelin.ua
Інформацію розміщено на правах реклами

Интересные новости:
15.03.2019
604
Які переваги дає важкий кар’єрний самоскид Scania G440 8x4 серії XT...
13.03.2019
817
5 березня Компанія Цеппелін Україна відкрила новий офіс в м. Дергачі, Харківської області...
07.03.2019
1040
Команда Головного будівельного порталу України вітає із Міжнародним жіночим днем!...
22.08.2019
569
10 серпня в Києві відбувся FORD TRUCKS УКРАЇНА 2019...
20.08.2019
478
Оновлено ассортимент продукції компанії "Золотой Мандарин"...