Ruukki Construction стала мажоритарним акціонером Piristeel Oy

Ruukki Construction хоче придбати контрольний пакет акцій фінської компанії Piristeel Oy
586 27.02.2019 в 08:07


Ruukki Construction та Piristeel Oy


Компанія Ruukki Construction, одна із лідерів європейського ринку покрівлі, повідомляє про свій намір придбати контрольний пакет акцій (67%) фінської компанії Piristeel Oy.

Дана транзакція підтримує стратегію Ruukki Construction з розвитку бізнесу продуктів для покрівлі, одночасно покращуючи позицію групи SSAB на внутрішньому ринку Північної Європи. Угода про викуп контрольного пакету акцій буде повністю виконана у першому кварталі 2019 року.

Piristeel Oy - провідний виробник продукції елементів безпеки даху та водостічних систем у Фінляндії. Об’єднуючи зусилля обидві компанії зможуть надавати кращі продукти не лише для ринку Фінляндії та Північної Європи, а й ЄС та України.

Продукція компанії Piristeel – елементи безпеки даху та водостічні системи – вигідно доповнюють власне портфоліо продукції Ruukki, що також дасть можливість подальшого підвищення її конкурентноспроможності. Об’єднані рішення від компаній сформують повний пакет необхідних продуктів для даху.

«Продукти захисту покрівлі Piristeel будуть швидко додані до продуктового портфеля Ruukki на усіх наших основних ринках », - говорить Jouni Metsämäki, голова підрозділу “Продукти для покрівель житлового будівництва» Ruukki Construction. Дане рішення стане вагомим рушієм розвитку обох компаній, враховуючи лідерські позиції Ruukki у багатьох країнах.

Міжнародна мережа продажів і послуг Ruukki надасть вагомі можливості для подальшого розвитку бізнесу Piristeel. Дана угода - ключ до успіху в бізнесі продуктів для покрівлі. На українському ринку оновлений каталог Ruukki з продукцією Piristeel буде доступний вже незабаром і ми зможемо оцінити якісні переваги фінської покрівлі та водостічних систем.

Джерело: ruukki.com
Інформація розміщена на правах релами

Интересные новости:
18.02.2019
741
Угоду про капітальні інвестиції АТ «ФФІЛ «Śnieżka» з угорською компанією «Po...
13.02.2019
575
Caterpillar запускає перший у своїй галузі мобільний додаток, розроблений для того, щоб клієнти, які...
24.05.2011
375
Стовпчики Лайт круг на території завода "ЗОЛОТОЙ МАНДАРИН"...
23.05.2011
310
Процес монтування бетонних стовпців від компанії "Золотой Мандарин"...