Новий додаток CAT® пропонує спрощені та оптимізовані дані про обладнання для мобільних пристроїв

506 2019-02-13 08:10:00


Компанія Caterpillar запускає перший у своїй галузі мобільний додаток, розроблений для того, щоб клієнти, які більшість часу проводять поза межами офісу, в дорозі та безпосередньо на робочих об’єктах, могли скористатися телематичними даними з обладнання. Новий додаток Cat® App передає спрощені й оптимізовані дані безпосередньо на мобільні пристрої, допомагаючи клієнтам відстежувати місце розташування та стан машини, швидше реагувати на коди несправностей і максимально збільшувати час безвідмовної роботи.

Новий мобільний інструмент управління обладнанням дозволяє з легкістю контролювати весь парк машин, робити заявки на запчастини і сервісне обслуговування, а також зв'язуватися з дилером Cat з робочого майданчика. Точне місце розташування всього устаткування, що відстежується додатком, відображається на мобільному пристрої разом з даними про робочі години, стан і використання машини. Це дозволяє отримати максимум від свого обладнання, переміщуючи машини, що недостатньо використовуються, саме туди, де вони найбільш потрібні.


Налаштовуються push-повідомлення, які сповіщають користувачів додатка Cat про робочий стан машин, навіть якщо додаток не перевіряється кожен день. Показники майбутнього планового обслуговування, що базуються на робочих годинах машини, відправляються користувачеві, який може запланувати проведення обслуговування так, щоб воно не вплинуло на виробничий процес. Коди збоїв, наприклад, попередження про роботу двигуна, повідомляють користувача про критичні проблеми, які необхідно усунути, щоб уникнути простоїв обладнання. Гнучкість налаштування додатку дозволяє користувачам встановлювати різні порогові значення для відправки повідомлень.

Додаток Cat, розроблений для власників обладнання по всьому світу, дозволяє користувачам вибрати одну з 35 мов. Він доступний для операційних систем iOS та Android і може бути завантажений з Apple iTunes або Google Play Store. Після завантаження користувач може увійти в систему, використовуючи існуючі облікові дані для завантаження раніше збережених даних про машину Cat. Нові користувачі можуть зареєструватися і ввести дані обладнання в додаток, натиснувши кнопку "Get Started" (Початок роботи). Крім того, дані можна легко переглядати і завантажувати на відповідний сайт https://my.cat.com , ввійшовши в систему та надавши інформацію про обладнання.

  

Джерело: zeppelin.ua
Інформацію розміщено на правах реклами

Интересные новости:
13.02.2019
633
Scania представить на Bauma модельний ряд вантажних автомобілів для будівельної галузі, здатних впор...
06.03.2019
567
Оборудование позволит поддерживать дороги столицы в безопасном состоянии и существенно сократить рас...
15.03.2019
396
Які переваги дає важкий кар’єрний самоскид Scania G440 8x4 серії XT...
13.03.2019
607
5 березня Компанія Цеппелін Україна відкрила новий офіс в м. Дергачі, Харківської області...
07.03.2019
835
Команда Головного будівельного порталу України вітає із Міжнародним жіночим днем!...