На Київщині забудовник зрубав понад 200 дерев замість дозволеного одного (фото)

767 2019-02-11 08:05:00
Не вміють рахувати?

На столичній вулиці Квітки Цісик, розташованій у Пущі Водиці, вирубано понад 200 вікових дерев.

Як повідомив депутат Сергій Гусовський, ділянка на вулиці Квітки Цісик була виділена для «Київміськбуду» з метою будівництва рекреаційно-оздоровчого комплексу.

— Згідно з рішенням Київради повинні були зрубати лише одне дерево, а насправді знищили 214. Це феномальна історія, коли з білого роблять чорне, — обурився пан Гусовський.

Київський мер сказав, що теж був шокований інформацією про масштаби вирубки у Пущі Водиці. За його словами, це питання на контролі влади, винні мають бути покарані.

Як стало відомо, 2 лютого 2019 року місцеві жителі разом із поліцією зайшли на територію ділянки, розташованої за адресою Цісик, 34-36. Під час огляду було встановлено факт вирубки вікових дубів, сосен і кленів. Левову частку дерев невідомі особи вже вивезли (та, напевно, продали).

Зазначена ділянка (0,69 га) належить «Київміськбуду», який отримав її ще майже два роки тому на умовах 15-річної оренди. У січні-2019 представники Мінрегіонбуду не погодилися з відхиленням від державних будівельних норм (ДБН) при будівництві на вулиці Квітки Цісик.

При розгляді цього питання експерти, зокрема, звернули увагу на те, що «будується житло під виглядом готелю». А це суперечить вимогам ДБН, оскільки для житла і для готелю — зовсім різні нормативні вимоги.

Цікаво, що на сайті «Київміськбуду» чітко вказано: на вул. Квітки Цісик, 34, 36 передбачається збудувати «Апарт-комплекс в Пущі Водиці» — 7 секцій по 5 поверхів кожна.

Джерело: Вечірній Київ

Фото: Ігор Кирикевич

Интересные новости:
15.02.2011
297
В Техасском Университете представили свой новый проект пожароустойчивого покрытия...
15.02.2011
337
Проверять деятельность субъектов, занимающихся благоустройством, будут чиновники государственных адм...