Побачив світ унікальний номер журналу VENTS Magazine із доповненою реальністю

Отримати журнал можна безкоштовно, надіславши заявку на електронну адресу.
994 11.01.2019 в 08:24Усе про вентиляцію і не тільки!

Компанія «Вентиляційні системи» з радістю повідомляє про випуск грудневого номера журналу VENTS Magazine, який містить для читачів приємний новорічний сюрприз. Отримати журнал можна безкоштовно, надіславши заявку на електронну адресу, вказану нижче. Також ознайомитися з виданням можна у блозі компанії, де представлені версії українською та російською мовами.

З моменту випуску попереднього номера журналу на підприємстві «Вентс» відбулося багато цікавих подій. У їхньому числі – участь компанії в одній з найбільших закордонних виставок TheBig 5 у Дубаї, важливі зустрічі з представниками ділових кіл України та зарубіжжя, запуск в експлуатацію нового цеху та найсучаснішого виро1бничого обладнання, ну і, звісно, випуск нової продукції. Ці події ще раз підтвердили, що компанія активно розвивається і за правом займає провідні позиції на світовому ринку вентиляційної техніки. Деякі зі згаданих подій знайшли своє відображення на сторінках свіжого номера журналу.

Ключовою темою номера є енергоощадна вентиляція з використанням теплових насосів. Людина завжди хоче отримувати максимальний результат за мінімальних витрат. Це справедливо і щодо вентиляції. Якісна вентиляція забезпечує людину необхідним свіжим повітрям, проте холодної пори року призводить до збільшення витрат на опалення, а влітку – на кондиціювання повітря. Чи можливо уникнути цих витрат або максимально мінімізувати їх? Однозначно, так! Про це йдеться у статті «Ті, що бережуть тепло».
Ще одна центральна тема номера – використання систем димовидалення. На жаль, пожежі у висотних будівлях і місцях скупчення великої кількості людей трапляються досить часто, призводячи до значних збитків і ставлячи під загрозу людські життя. А чи відомо вам, що існує вентиляційне обладнання, яке дозволяє відвести дим від шляхів евакуації людей і забезпечити їх свіжим повітрям? Мова йде про системи димовидалення, про які розповідається в статті «Приборкання диму та вогню».

Як завжди, журнал VENTS Magazine виходить зі слоганом «Усе про вентиляцію і не тільки». Це означає, що в журналі ви можете ознайомитися не лише з матеріалами на вентиляційну тематику, а й дізнатися багато розважально-пізнавальної інформації. У статті «Місто майбутнього» вам буде напевно цікаво дізнатися, які фантастичні нововведення впроваджує сьогодні місто Дубай для своїх мешканців. Усім, хто цінує комфорт у себе вдома, буде цікава стаття «Зелений клімат-контроль», у якій розповідається про кімнатні рослини, які здатні створити у вашому будинку максимально комфортний мікроклімат. А прочитавши матеріал «Сонце в бокалі», ви дізнаєтеся про те, які бувають вина, як їх правильно зберігати, подавати і вживати. І як же обійтися без кохання? Найцікавіші наукові факти про це прекрасне почуття представлені у статті «Кохання під мікроскопом».


А тепер про головний сюрприз номера! Оскільки свіжий випуск журналу вийшов практично напередодні новорічних свят, він прямує до читачів не з порожніми руками, а з подарунком! І називається цей подарунок «Доповнена реальність», яка дозволяє користувачеві вийти далеко за межі звичного спілкування з паперовим виданням і побачити набагато більше! У цьому вам допоможуть ваш смартфон або планшет, а також програма VENTS AR, завантажити яку можна за допомогою QR-коду, розміщеного на п'ятій сторінці журналу. Як це зробити – дивіться ТУТ.

Ви зацікавились і бажаєте отримати один примірник журналу безкоштовно? Просто надішліть заявку із зазначенням необхідних даних (прізвище та ім’я одержувача, назва компанії/організації, поштова адреса для кореспонденції) на адресу magazine@vents.ua. З електронною версією журналу ви можете ознайомитися ТУТ.

Читайте журнал VENTS Magazine! Усе про вентиляцію і не тільки!

Інформація розміщена на правах реклами

Интересные новости:
28.02.2019
4059
Кращі маркетингові рішення, креатив, соціальна відповідальність, - визначені кращі будівельні реклам...
27.12.2018
1237
20 декабря 2018 года в Киеве открыли профильный обучающий центр который специализируется на подготов...
20.12.2018
782
В зімкнутому вигляді графічний символ являє собою початкову букву Z назви Zeppelin. ...
18.06.2019
881
Експерт розповів, з чим зв'язана мізерна частка кредитних угод на первинному ринку нерухомості...
18.06.2019
374
Компанія "Золотой Мандарин" представляє урну "Соло"...