Шинний завод "Росава" мільйонера Живаго збанкрутів

У компанії називали цей крок «реструктуризацією підприємства», яка «передбачає повне збереження поточних робочих місць, збільшення обсягів виробництва, додаткові інвестиції».
868 11.01.2019 в 07:47

«Росаву» Живаго визнали банкрутом

Найбільший виробник шин в Україні – компанія «Росава», яку контролює мільйонер родом з Полтави Костянтин Жеваго, оголошена банкрутом. Господарський суд Київської області своєю постановою від 4.12.2018 визнав банкрутом ПрАТ «Росава», відкрив ліквідаційну процедуру та призначив ліквідатором арбітражного керуючого Світлану Дьоміну.

Ще навесні минулого року Офіс великих платників податків ДФС публічно заявив, що провів позапланову перевірку ПрАТ «Росава», за результатами якої «було встановлено порушення вимог валютного законодавства в частині недотримання граничних строків розрахунків у сфері ЗЕД» і донараховано пеню у розмірі 1,28 млрд грн.

Після цього загальні збори акціонерів ПрАТ «Росава» ухвалили рішення про добровільне припинення товариства шляхом ліквідації. У компанії називали цей крок «реструктуризацією підприємства», яка «передбачає повне збереження поточних робочих місць, збільшення обсягів виробництва, додаткові інвестиції».

Для аналізу якості повітря в Івано-Франківську встановили спеціальні станції

Після цього Фонд гарантування вкладів публічно заявив про борг групи «Росава» перед збанкрутілим банком «Фінанси та кредит» (теж підконтрольний Жеваго) в розмірі понад 2 млрд грн. ФГВФО наголошував, що процес ліквідації ПрАТ «Росава» може призвести до блокування стягнення боргів в примусовому порядку. Перед цим суди винесли низку рішень, з допомогою яких «Росава» позбулася поруки перед банком «Фінанси та кредит» за кількома кредитними договорами.

Наприкінці грудня минулого року Госпсуд Київської області відкрив провадження в справі про банкрутство ПрАТ «Росава» та ввів мораторій на задоволення вимог кредиторів на підставі заяви голови ліквідаційної комісії ПрАТ «Росава», який зазначав, що в ході ліквідаційної процедури було виявлено кредиторську заборгованість компанії-боржника у розмірі 20,58 млрд грн.

Джерело: finbalance.com.ua

Интересные новости:
11.01.2019
1029
Подрядчик должен гарантировать качество своих работ на протяжении 10 лет. ...
11.01.2019
656
Были изменены подходы к определению размерно-качественных характеристик лесо- и пиломатериалов. ...
18.06.2011
475
Співвідношення іпотеки та ВВП в Україні балансує в межах 5-6 відсотків...
18.06.2011
262
У 2018 році Держмолодьжитло забезпечило житлом 751 родину...
18.06.2011
371
Відновити планують роботу одразу двох фонтанів...