Відзначено компанії за розвиток будівництва в Україні (Оновлено)

Головний будівельний портал України вручив відзнаки за розвиток будівництва в Україні
3598 04.03.2019 в 07:26


ВІДЗНАКИ ЗА РОЗВИТОК БУДІВНИЦТВА В УКРАЇНІХочемо подякувати компаніям за внесок у розвиток будівництва в Україні за версією Build Portal. Ми оцінювали компанії за соціальну позицію і розвиток.

По-перше, ми відзначили компанії за показниками зростання, та розвитку з різних позицій:  впровадження новацій, технологій, тощо -  є показником стабільної роботи та надалі будуть мірилами, що відзначатимуть дійсно сильні компанії у своїх сегментах. Їх прогрес є та буде прикладом та основою для розвитку будівельного ринку. Окремо відзначимо також і високі стандарти роботи кожного з номінантів, що є неабияким показником успішності та впливу на галузь.


По-друге, кожна з відзначених компаній є соціально-відповідальною, що у наш час є скоріше винятком, ніж правилом.  Тим не менш, кожна з них взаємодіє з нами у неупередженому висвітленні будівельної галузі України, що переживає період трансформацій, які започаткують її передову роль у економіці вже у найближчі роки.


Завдяки підтримці цих компаній, ми неупереджено висвітлюємо реальний стан галузіУ  будь-який перехідний період важливо змінювати на краще існуючі правила. Саме тому прозорість та незалежність висвітлення будівельної галузі є необхідним не лише учасникам ринку, а й усьому суспільству. Аналіз ринку та ситуації показує зростаючий тренд у суспільстві у цьому напрямку. Рухаючись до передового інформаційного суспільства нам необхідно користуватись достовірною інформацією, що буде формувати наш завтрашній день. Наша задача як проекту полягає у розумінні та подоланні цих викликів. Крім того, для розвитку бізнесу та бізнес-культури в країні ми висвітлюємо діяльність провідних компаній будівельного ринку, що формують повістку дня у галузі та є прикладом для багатьох інших. Соціальна відповідальність бізнесу, бізнес-візіонерство, що формує нашу країну є також тими заслугами, за які ми хочемо подякувати нашим партнерам.

Сподіваємось, що у прийдешньому 2019 році ми разом зможемо змінити на краще ситуацію у будівельній галузі та продовжити розбудову нашої країни.НАГОРОДЖЕНІ КОМПАНІЇ
Завдяки цим компаніям розвивається будівельна галузь в Україні, а
1 млн. читачів БілдПорталу щомісяця має змогу читати правдиві, неупереджені новини ринку. Дякуємо вам за це!
 
Penoboard

TM Penoboard - один із лідерів у царині тепло-, звуко-, гідроізоляції. Компанія активно працює в Україні та за кордоном, демонструючи дійсно вражаючі результати. Вже у цьому році постане нова черга виробничих потужностей компанії у м. Тернопіль, що стане гарною основою для подальшого розвитку та завоювання нових експортних ринків.

Дізнатись більше про компанію >>>
Zeppelin

Цеппелін Україна - беззаперечний лідер ринку спецтехніки в Україні. Високі стандарти роботи українського підрозділу відомої міжнародної корпорації і, насамперед, беззаперечна якість продукції, що присутня на кращих будівельних майданчиках у всіх куточках світу - це кращий сплав передових рішень для українського будівництва, гірничо-видобувної галузі та комунального господарства.
 
Дізнатись більше про компанію >>>


Олта
Олта - один із лідерів віконного ринку України, що представляє в Україні кращі рішення для кожного будинку. Німецька якість та український досвід разом з передовим досвідом і максимально кваліфікованим персоналом компанії - запорука надійності ваших будівництв та ремонтів.

Дізнатись більше про компанію >>>Евротон

Євротон - один із лідерів ринку цегли у нашій державі. Компанія пройшла довгий шлях становлення та розвитку у непростих українських реаліях. Однак, їй вдалося створити цілу лінійку якісної продукції європейського рівня, яка доступна не лише на ринку України, але і в цілій низці інших країн серед яких є Казахстан, Румунія, Польща, Грузія та інші перспективні ринки для українських виробників, де користується неабияким попитом. 

Дізнатись більше про компанію >>>
Rehau
Rehau - українське представництво відомої німецької компанії, що пропонує рішення у багатьох будівельних напрямках - інженерні системи, вікна, рішення для інтер'єру та екстер'єру (кухні, тераси, тощо). Висока якість продукції, досвід та максимальна відкритість до клієнтів - необхідні умови успішної роботи на будь-якому ринку. Але для компанії Рехау ці стандарти є сталими та визначальними, що формують кращі рішення для ринку. Лідерські позиції у багатьох сегментах є заслуженими по праву, а інновативні продукти для будівельників в Україні розвивають нашу галузь прямо зараз. Velux
Велюкс - високоякісні рішення для мансардних вікон та новітні технології сервісу та контролю. Все це лише коротка характеристика роботи українського представництва відомої данської компанії, що зарекомендувала себе якнайкраще в Україні та світі. Окремо також відзначимо передову роль компанії у розвитку прогрессивного енергоефективного будівництва в Україні. Кращі європейські рішення та досвід спеціалістів компанії - основа високих стандартів житлового будівництва у нашій країні.

Дізнатись більше про компанію >>>

Fakro
Факро - один із лідерів на ринку мансардних вікон в Україні та віце-лідер аналогічного світового ринку. Польська компанія, що протягом короткого часу зарекомендувала себе у світових масштабах - вагомий показник для вибору постачальника. Креативний підхід до роботи, соціально-відповідальний бізнес та передові продуктові рішення - кращі характеристики для компанії, що задає високу планку в українському будівництві.

Дізнатись більше про компанію >>>Золотий Мандарин
Золотий Мандарин - величезний вибір тротуарної плитки та рішень для благоустрою і власне лідер українського ринку фігурних елементів мощення. За короткий строк компанія вийшла на максимальні показники не лише у об'ємах випуску продукції, а й також у її асортименті та представленні на ринку України. Передове виробництво та індивідуальний підхід до кожного клієнта - все те, що вирізняє компанію у її повсякденній роботі.

Дізнатись більше про компанію >>>

Lapp Group
Лапп Груп - українське представництво відомого німецького бренду, що представляє інновативні рішення кабельно-провідникової продукції у всьому світі. Кращі традиції німецького сімейного бізнесу, що вирізняється максимальною відповідальністю та скрупульозністю, а також величезна відданість технологічному прогресу - найкращі якості для розвитку будівництва в Україні. 

Дізнатись більше про компанію >>>


Автек
Автек - лідер ринку вантажної техніки в Україні. Компанія представляє лінійки вантажівок Ford Trucks та МАЗ. Їх якість оцінило багато українських клієнтів, що працюють на будівельному ринку.

Дізнатись більше про компанію >>>


Читайте, кращі рекламні компанії 2018 року за версією Build Portal:

Визначено найкращі будівельні рекламні кампанії 2018 року
Кращі маркетингові рішення, креатив, соціальна відповідальність, - визначені кращі будівельні рекламні кампанії 2018 року. Дізнайтесь хто виборов лаври переможця цього разу
Джерело: Головний будівельний портал України Build Portal

Интересные новости:
29.12.2018
5306
Вічна сила мистецтва – це те, що єднає сотні малознайомих людей, створюючи з їх сердець дивови...
04.01.2019
43512
Підведення підсумків року та головне новорічне привітання від перших осіб галузі і провідних компані...
26.12.2018
11566
Что должно быть приоритетным — человек для развития технологий или технологии, развивающие чел...
12.08.2019
632
Несмотря на проблемы, которых у строительной отрасли немало, строительный комплекс Украины выдержал ...
09.08.2019
3542
Провідні компанії будівельної галузі вітають колег-будівельників із професійним святом!...
09.08.2019
868
6 серпня Конфедерація будівельників України при підтримці Міністерства регіонального розвитку, будів...