Озеленення у проектуванні вулиць та доріг може стати обов’язковим для України

Це покращить екологічний стан міст і надасть їм новий сучасний вигляд, а жителям - комфортні умови для перебування і проживання.

848 11.01.2019 в 07:10Зелені вулиці та узбіччя

Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України розглядає можливість внесення нових змін у ДБН В.2.3-5:2018 “Вулиці та дороги населених пунктів” щодо обов’язкового проведення заходів з озеленення вулиць і доріг при їх новому будівництві, реконструкції або капремонті.

«Наші міста - це наше обличчя, що відображає те, як ми створюємо необхідні умови для комфорту жителів. Озеленення є невід’ємною частиною благоустрою. Тому ми у нових змінах до ДБН зараз розглядаємо можливість введення низки змін щодо покращення благоустрою наших міст.

Зокрема, обов‘язкового озеленення при проектуванні доріг. Це покращить екологічний стан міст і надасть їм новий сучасний вигляд, а жителям - комфортні умови для перебування і проживання», - написав заступник міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Лев Парцхаладзе на своїй сторінці у Facebook.

На його думку, у цьому питанні є доцільним вивчення досвіду Німеччини, Нідерландів, Австрії та інших високорозвинених європейських країн. «Там все зроблено для людей, їх комфорту та затишку. Ми теж маємо переймати і впроваджувати цей позитивний досвід», - додав Парцхаладзе.

Наприклад, у німецькому Лейпцигу площі зелених насаджень диференціюються в залежності від щільності забудови та норм озеленення в окремих районах міст.

Хочете дізнатись більше про нові ДБН? 
Читайте новини в спецтемі «Оновлення ДБН» на Головному будівельному порталі України >>>

Джерело: прес-служба Лева Парцхаладзе

Интересные новости:
10.01.2019
749
Якщо раніше для проведення робіт потрібно було отримувати дозвіл Держархбудінспекції, що могло відте...
08.01.2019
1184
Громадські зупинки на головних чи кінцевих зупинках маршрутів збираються облаштовувати громадськими ...
28.12.2018
845
Протягом найближчих років кількість електрокарів зростатиме в геометричній прогресії, тому треба дум...
14.06.2019
491
Про безепеку учасників подбають за допомогою SOS-станцій...
12.06.2019
650
З 1 липня дозволяється проектувати ліфти з громадських будинків до підземних паркінгів під ними...