ЖК «Нова Англія» став одним з переможців конкурсу Вибір року–2018

За підсумками всеукраїнського дослідження, в номінації «Кращий комплекс класу комфорт» – перемога дісталася Житловому комплексу «Нова Англія» від Royal House.
828 13.12.2018 в 15:07Місто в місті «Новая Англія» – Вибір року 2018

В суботу, 8 грудня 2018 року, відбулася вісімнадцята Урочиста церемонія нагородження переможців Міжнародного фестивалю-конкурсу «Вибір року – 2018».

За підсумками всеукраїнського дослідження, в номінації «Кращий комплекс класу комфорт» – перемога дісталася Житловому комплексу «Нова Англія» від Royal House.

«Ми вперше вибороли нагороду в Національній Премії «Вибір року» і безмежно вдячні, що українці оцінили наші зусилля так високо. У цьому році ми збудували три будинки першої черги будівництва, активно зводимо другу чергу «Нової Англії», школу і дитячий садочок Європейський колегіум. Я впевнена, що наша заслуга – в нашому прагненні зробити Київ найкрасивішим, а жителів забезпечити комфортним житлом», – ділиться своїми враженнями після вручення Нагороди Руслана Грабко, директор з продажу і маркетингу Групи компаній Royal House.Будівництво Міста в місті «Нова Англія» розпочалося у травні 2016 року і наразі у першій черзі поступово заселяються жителі, відкриваються магазини, бутики, кав’ярні й салони краси. Зовсім скоро на території комплексу почнеться будівництво підземного паркінгу.

Паркінгів буде декілька, вони зручно розмістяться по території, адже на 9 гектарах буде збудовано 14 будинків в стилі англійської неокласики, якими вже зараз можна милуватися, прогулюючись вулицею Михайла Максимовича.

Розвинута інфраструктура, запатентована технологія будівництва, яка допомагає значно економити на опаленні помешкань, вишукана та унікальна архітектура будинків й зручне розташування у найзеленішому та найчистішому районі столиці – Голосіївському – основні критерії житлового комплексу комфорт-класу.

Організатори конкурсу «Вибір року» визначають кращий бренд на основі всеукраїнського комплексного маркетингового дослідження споживчих уподобань (40%), думки експертної ради (30%), опитування представників рекламних агенцій (15%), оцінки високого журі (10%) та опитування оргкомітету (5%). Такий підхід дозволяє зробити систему оцінювання якісною, глибинною та прозорою.

"Новая Англия": яблоки, праздник и королевская гвардия (ФОТО)

Методика конкурсу розроблена компанією Festivals International (USA).

Маркетингове дослідження проводить міжнародна компанія Kantar TNS, серед клієнтів якої компанії з рейтингу Fortune 500. Адже партнерами фестивалю-конкурсу є лише компанії з бездоганною репутацією.

“Рівень довіри українців до конкурсу складає 37%, у найближчого конкурента – 10%, а 23% споживачів звертають увагу саме на товар чи послугу зі знаком “Вибір року”. Загалом рівень обізнаності українців про цю нагороду сягає 58%”, – йдеться у дослідженні Kantar TNS (6–20 липня 2018 року, репрезентативна вибірка, face-to-face інтерв’ю).

Джерело: «Новая Англія»
Інформацію розміщено на правах реклами

Интересные новости:
11.12.2018
909
Комплексні рішення Cat в області будівництва забезпечують оптимальне вирішення Ваших бізнес задач. ...
07.12.2018
909
Облицювальний камінь - це матеріал, який за своїми властивостями не поступається натуральному. ...
06.12.2018
756
Чергове поповнення численного каталогу елементів мощення - широкоформатні плити. ...
18.06.2019
881
Експерт розповів, з чим зв'язана мізерна частка кредитних угод на первинному ринку нерухомості...
18.06.2019
374
Компанія "Золотой Мандарин" представляє урну "Соло"...