В столиці відбувся перший Український форум ОСББ ‘18 (ФОТО, ВІДЕО)

893 30.11.2018 в 08:37Палкі дискусії та обмін досвідом щодо феномену ОСББ

В столичному НСК Олімпійський 21 відбулася масштабна подія для власників багатоквартирних будинків — «Український форум ОСББ ‘18». Метою форуму стало створення комунікаційної платформи, де учасники змогли практично розглянути реальні кейси роботи ОСББ. Організатор - A7 CONFERENCES. Інвестиційний партнер - A7 CAPITAL. Інституційний партнер – Європейський банк реконструкції та розвитку (ЄБРР).


ДИВІТЬСЯ ВІДЕО: повний відеозапис форуму
Найгостріші обговорення, палкі дискусії та обмін досвідом – у Києві головною темою 21 листопада став феномен ОСББ.

Уже понад 20 років в Україні триває процес створення ОСББ, який зачіпає кожного жителя багатоквартирного будинку.

На Українському форумі ОСББ зібралися голови ОСББ, члени правління та члени ініціативних груп для обговорення дискусійних питань, законодавчих постанов та утеплення власних будинків.Учасники з усієї України обговорювали питання багатоквартирних будинків: Київ, Харків, Суми, Полтава, Херсон, Каховка, Запоріжжя, Чернігів, Кривий Ріг, Черкаси, Вінниця, Хмельницький, Львів, Бровари, Бориспіль, Ірпінь, Вишневе, Біла Церква та інші.

Одним з ключових питань у цьому напрямку стала енергоефективність багатоповерхових будинків. У 2018 році в Україні діє 107 місцевих програм здешевлення «теплих кредитів», це на 23% більше, ніж у минулому.

Ці програми профінансовано на загальну суму 115 млн гривень, а це на 28% більше, ніж у 2017 році, тоді сума складала всього 82 млн гривень. Найбільше коштів виділено на впровадження міських програм у Львівській області (18 млн), м. Київ (10 млн), м. Львів (10 млн), Харківській області (8 млн), м. Луцьк (8 млн).
Відбувся Український форум ОСББ ‘18 у рамках Українського енергетичного тижня ’18. Подія тривала з 19 по 21 листопада.

Завдяки Українському Форуму ОСББ, діалог між представниками багатоквартирних будинків та влади став можливим.

Читайте також: В Києві пройшов Український енергетичний тиждень (ФОТО, ВІДЕО)


Віра Радченко
, начальник Управління розвитку житлово-комунального господарства КМДА: «З першого грудня у підприємств відповідно до закону, які постачали нам електроенергію раніше, закінчується термін дії ліцензії, і з 1 грудня повинно бути два договори: один на постачання, інший на розподіл.

Якщо до першого грудня не буде прийнято зміни до закону, яким чином будуть далі надаватися послуги, я не можу сказати. У місті Києві підприємство ДТЕК Київські електромережі Національна комісія подовжила термін дії ліцензії до першого січня, і поки що ситуація більш-менш контрольована».

 

Питання енергоефективності, монетизації, створення та функціонування ОСББ розглянули на першому Українському форумі ОСББ. Досвідом ділилися практики.

Вадим Литвин, Енергоаудитор, Директор київського центру енергоефективності: «Наша задача зараз – це підлаштуватися під те, що є зараз, але основне – це з мінімальними витратами. Що таке аудит і для чого він потрібен?

Це те, що дозволяє вам мінімізувати ваші витрати на всіх подальших кроках в енергомодернізації, тому що він дає відповіді на два основні питання: що робити для того, щоб це було найбільш ефективним, а найголовніше, це що не потрібно робити».

 

Співорганізаторами форуму став проект «Твій дім. Практика», журналіст проекту Володимир Гуцул запевнив:

«Коли розпочався Форум ОСББ, ми з організаторами – компанією A7 CONFERENCES – були приємно вражені як кількістю учасників, так і їх регіональним розмаїттям. Це було переконливим свідченням, що є велика потреба в обміні досвідом, є потреба у таких зустрічах, у таких заходах».
Марія Барабаш, Президент компанії A7 GROUPнаголосила, що наступному форумі бути: «Ми бачимо, що є велика зацікавленість у тематиці ОСББ, як збоку представників ОСББ, так і компаній, що обслуговують багатоквартирні будинки, існує багато новітній рішень та цікавих ініціатив.

Зробити форум ОСББ мене надихнули проблеми у моєму власному будинку, адже я також є співвласником багатоквартирного будинку. Тому, зустрінемося у 2019 році на другому Українському форумі ОСББ».

Ознайомитися з презентаціями доповідачів можна тут >>>

Джерело і фото: www.a7conf.com

Интересные новости:
30.11.2018
873
Подія об’єднала одразу чотири важливих українських форуми, які не перший рік збирають головних...
29.11.2018
722
В рамках форуму відбулася презентація нового інформаційно-просвітницького проекту для школярів &laqu...
29.11.2018
779
В Конференції взяли участь експерти проекту EaP GREEN, представники від Мінекономрозвитку та Мінприр...
03.05.2019
747
Під час створено «Будівельного конгресу» було створено Мережу енергоефективності виробни...
26.04.2019
870
24 квітня у Києві, в конгрес-холі «Президент Готелю» було створено Мережу енергоефективн...
24.03.2019
595
Підсумки визначної події: думки експертів, презентації, висновки...