Казкаленд Ніколас Сіті допомагає глядачам відчути атмосферу кіноказки

717 2018-11-09 07:24:00
Кіно "Тільки Диво"

Усе людство повсякчас найбільше очікує свято Миколая і різдвяно-новорічних днів. Адже для дітей і дорослих це найфантастичніший, наймагічніший період, бо повсякчас асоціюються з дивом і казкою. І щоб поринути у захопливий й чарівний казковий світ цих свят, кінокомпанія ТОВ «Казка Продакшн» створила художній фільм-фентезі «Тільки Диво», прем'єра якого запланована вже у грудні 2018 року.

Автори і уся творча команда кінокартини «Тільки Диво» ретельно готуються до першого показу стрічки, тож напередодні презентації фільму організовують різноманітні активності у зимовому Казкаленді, декорації якого візуально відтворюють неймовірне кіномістечко Ніколас Сіті, де відбуваються фантастичні події героїв фільму «Тільки Диво». На запрошення ТОВ «Казка Продакшн» до створення копій декоративних міні-будиночків казкового містечка Ніколас Сіті для допрем'єрних і промоподій долучився відомий виробник лакофарбових матеріалів – підприємство «Снєжка-Україна», яке стало партнером кінокомпанії і надало для оздоблення фасадів необхідні кольорові фарби. «Ми охоче відгукнулися на пропозицію ТОВ «Казка Продакшн» щодо партнерства.

Тож «Снєжка-Україна» з приємністю підтримує українського кіновиробника. Адже фільм «Тільки Диво» популяризує найголовніші моральні цінності – любов і добро, й подарує дітям, а водночас і дорослим фантастичну казку напередодні улюблених свят, а завдяки міні-декораціям глядачі безпосередньо побувають у містечку, про яке йтиметься у кінострічці,» - говорить генеральний директор ТОВ «Снєжка-Україна» Марек Павлусь. Художникам-постановникам вдалося майстерно втілити привабливі міні-копії декорацій кіномістечка фантастичного фільму «Тільки Диво».

Тож діти під час осінніх канікул мали нагоду побувати у Казкаленді й заздалегідь познайомитися із казковими кіноперсонажами, поспілкуватися з ними, взяти автограф, приміряти фантастичні костюми, зробити пам'ятні селфі на тлі дивовижного містечка, щоб згодом при перегляді фільму зануритися у чарівний світ феєричних подій кінострічки «Тільки Диво», що сповнена цікавих магічних пригод, захоплює зворушливими епізодами, наповнює серця добром і любов'ю й дарує відчуття святкової атмосфери.

Додамо, що Казкаленд Ніколас Сіті з нагоди прем'єри фільму-саги «Тільки Диво» функціонуватиме і прийматиме гостей до 15 січня 2019 року у кінотеатрі за адресою: м. Київ, вул. Січових Стрільців, 93.www.vidaron.com.ua  

www.acrylputz.com.ua

www.sniezkanature.com

www.facebook.com/Sniezka.Ukraine  

Джерело: www.sniezka.ua

Інформацію розміщено на правах реклами

Интересные новости:
01.11.2018
627
Стіни в інфекційному відділенні дитячої лікарні розписані в рамках всеукраїнського соціального проек...
01.11.2018
753
"Золотой Мандарин" представляє новинку - антипарковочний стовп Куб...
13.02.2019
390
Caterpillar запускає перший у своїй галузі мобільний додаток, розроблений для того, щоб клієнти, які...
13.02.2019
505
Scania представить на Bauma модельний ряд вантажних автомобілів для будівельної галузі, здатних впор...