Презентація новітніх трендів світової кераміки в АГРОМАТ

1178 2018-10-26 07:41:00


 


АГРОМАТ  і новітні тренди світової кераміки

17 жовтня відбулася чергова яскрава презентація в #АГРОМАТ! Цього разу компанія зібрала партнерів, щоб познайомити з найсвіжішими та найактуальнішими трендами щорічної виставки #Cersaie2018. Розмова виявилася довгою, але максимально інформативною. Світ кераміки не стоїть на місці, нові тенденції щораз з'являються на ринку, тому учасники розмови почерпнули для себе багато цікавого."Плитка продовжує розширювати діапазон застосування, а фабрики дивувати міксами різноманітних текстур і форматів. Деякі з нещодавно представлених в Італії новинок, вже незабаром з'являться в магазинах мережі", -  розповіла керівник департаменту продажів Оксана Кабацій. Досвідчений знавець світу кераміки виділила головні тенденції й продемонструвала зразки.
А от з новими колекціями іспанської фабрики #Venis, одного з законодавців керамічної моди, гостей познайомив представник компанії Роман Писько. У фабрики з’явилося чимало нових колекцій для стильних та вишуканих інтер’єрів.

Презентація пройшла у теплій і невимушеній атмосфері, відвідувачі змогли на власні очі оцінити зразки найтрендовіших дизайнів. Різноманітні візерунки та кольорові рішення не залишать байдужим естетичний смак кожного покупця. 
Також гості заходу змогли ознайомитися з щойно відкритим новим залом АГРОМАТ, що присвячений паркетним покриттям. Там буде зібрана максимальна кількість зразків продукції, щоби ви могли обрати найращий вид для вашого дому.

Адже те, як буде виглядати дизайн оселі в цілому, дуже залежить від окремих деталей, що створять загальний ансамбль затишку та комфорту. А що не менш важливо - прослужать довго і виправдають своє придбання на всі сто відсотків. 
Новітні колекції зацікавили відвідувачів, адже представлені зразки кераміки догодили смаку кожного. 

Найкращі зразки в одному місці. Навіть коли визначитись важко, помилитись не так страшно, адже справжня якість матеріалів та виробів покупців точно не розчарує.
 

Интересные новости:
19.10.2018
740
Ще одне поповнення у лінійці продукції компанії "Золотой Мандарин"...
19.10.2018
605
Компанія "Золотой Мандарин" виробляє окрім тротуарної плитки ще цілий ряд продукції. Цього разу мова...
18.10.2018
686
З 1 по 4 жовтня в Малазі (Іспанія) відбулося грандіозне дійство - конкурс операторів, який проходив ...
26.03.2019
576
Новий фірмовий салон «Śnieżka» відчинив свої двері для покупців у Житомирі...
26.03.2019
383
Компанія «Рууккі Україна» переходить на нове екологічне покриття, що виготовляється по з...
23.03.2019
456
Интервью с лауреатами общенациональной программы «Человек года - 2018» в номинации &laqu...