Контролери перейдуть на ризикоорієнтовану модель перевірки бізнесу

677 2018-10-18 08:22:00
Процес перевірки має стати прозорим

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман вимагає від контролюючих органів вже до кінця року перейти на ризикоорієнтовану модель перевірки бізнесу, коли моніторингу підлягатимуть лише галузі або випадки, що вимагають посиленої уваги. Про це Глава Уряду сказав під час ділового форуму «#Перевірок.NET».

Він наголосив, що філософія нагляду має змінитися – в бік повної публічності і прогнозованості, за принципом так званих чек-лістів.

«Кажу всім контролюючим органам: ви маєте працювати в інтересах України і українців. За Урядом не буде ніяких затримок у запровадженні змін. Я буду завжди підтримувати чесний, прозорий бізнес, - зазначив Володимир Гройсман. – Хочу дати чіткий меседж. До кінця року реформа перевірок має бути закінчена. Має бути створена ризикоорієнтована модель. Ми маємо повністю відійти від формалізму».

Одночасно, як зазначив Прем’єр-міністр, бізнес має бути безпечним для громадян і відповідальним по відношенню до держави.

«Наш державний інтерес у тому, щоб кожен бажаючий створив свій конкурентний бізнес, виробляв якісний продукт і розвивав економіку. Все, що виробить економіка, ми інвестуємо у якість життя українців», - додав Глава Уряду.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ:
ГФС заплатит 175 миллионов из госбюджета за реконструкцию пунктов пропускаИсточник: Урядовий портал

Интересные новости:
17.10.2018
1498
Селянин на Чернігівщині встановив сонячну станцію і за два тижні заробив 4 тис гривень...
17.10.2018
746
За результатами розгляду Верховний Суд скасував рішення попередніх інстанцій та ухвалив нове...
17.10.2018
840
Названы страны с самыми высокими зарплатами для иностранцев...
25.03.2019
5254
Открытие монумента приурочили к 130-летию со дня рождения артиста...