«Не жени, Україно!»: влада встановила нове обмеження швидкості

Міністерство інфраструктури запускає соціальну кампанію до проблеми перевищення швидкості

3481 24.09.2018 в 07:49
Швидкість буде обмежено до 50 км/год

Міністерство інфраструктури за підтримки європейських партнерів розробило Національну транспортну стратегію до 2030 року. Одним із ключових пунктів цієї стратегії є зменшення смертності та травматизму на дорогах до 0 до 2030 року. Також вже реалізовується Стратегія підвищення рівня безпеки дорожнього руху в Україні до 2020 року. Ця програма фінансується з Дорожнього фонду. Цьогоріч на безпеку доріг буде спрямовано 1,6 млрд грн, у 2019 році – 2,5 млрд грн, у 2020 році – 3,4 млрд грн.

Разом з тим хочуть привернути увагу учасників дорожнього руху до проблеми перевищення швидкості. Адже саме швидкість є одним з основних факторів ризику, який сприяє підвищенню кількості дорожньо-транспортних пригод зі смертельними наслідками. Люди повинні знати, що перевищення швидкості має наслідки для всіх – водіїв, пасажирів, пішоходів та велосипедистів. 

Керівник проекту «Національна кампанія з підвищення обізнаності громадян» Ерік Хойруп наголосив: «Ми вирішили зосередитися у нашій першій інформаційній кампанії на питанні швидкості як основному факторі смертності на автошляхах. І нове обмеження швидкості у 50 км/год. замість 60 км/год. дасть великий позитивний ефект і збереже багато життів, якщо учасники руху будуть чесно дотримуватися цього швидкісного режиму».

Голова підкомітету з безпеки дорожнього руху Комітету з питань транспорту Верховної Ради України, народний депутат Ігор Діденко зазначив: «Ми маємо два напрямки роботи. Перший - це проект, який сьогодні стартує, і другий - старт державної програми з безпеки дорожнього руху. Разом із нашими європейськими партнерами та Міністерством інфраструктури ми створили державну програму і план заходів на 3 роки. Ми розуміємо, що найвища цінність у державі – це збереження життя людей. Державною програмою передбачено 40% фінансування на пішохідні переходи, на облаштування острівців безпеки, на ліквідацію місць концентрації ДТП, а також на провадження автоматичної фотофіксації».


ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ:
Целью государства должно быть не наказание виновников ДТП– советник министра о безопасности на дорогах (ИНТЕРВЬЮ)


Источник: Мінрегіон

Интересные новости:
21.09.2018
1813
По словам мэра столицы, возврат горячего водоснабжения отложен из-за «бюрократических препон&r...
21.09.2018
799
Москва в топе. Самые денежные и убыточные поезда Укрзалізниці...
21.09.2018
889
Рейтинговое агентство Евро-Рейтинг обновило рейтинг инвестиционной эффективности областей Украины по...
23.05.2019
536
Об этом на своей странице в социальной сети Facebook написал министр культуры Евгений Нищук...
23.05.2019
501
Дом построен на бетонной платформе, минимизируя воздействие на землю. Эта база подняла первый этаж д...
23.05.2019
426
Каждый вариант имеет и преимущества, и недостатки. В среднем сегменте аренда квартиры составляет от ...