Будівельна палата України визначила ключові напрямки діяльності

Президент Будівельної палати України, Герой України П.С.Шилюк розглянув важливі питання діяльності Палати.
842 14.09.2018 в 07:15У центрі уваги - підготовка до Експофоруму «Будівництво. Архітектура. Нерухомість»

Президент Будівельної палати України, Герой України П.С.Шилюк розглянув важливі питання діяльності Палати. У центрі уваги були питання підготовки до Міжнародної виставки – Експофоруму «Будівництво. Архітектура. Нерухомість», який пройде 26-28 вересня у Києві, у Міжнародному виставковому центрі.

У виставці візьмуть участь майже 300 брендів, які охоплюють всі актуальні напрями розвитку будівельної галузі, зокрема представляють широкий спектр ринку будівельних матеріалів і технологій, нерухомості.

Президент Будівельної палати акцентував увагу на підготовці  основного тематичного заходу в рамках виставки -  Круглого столу на тему: «Реалізація державних та регіональних житлових програм -  шлях до вирішення проблеми забезпечення житлом громадян, що потребують соціального захисту».   

Організаторами Круглого столу є Будівельна палата України разом з Асоціацією міст України за підтримки профільного комітету Верховної Ради та Мінрегіону.

За інформацією Першого віце-президента, голови комітету  з питань міжнародного співробітництва  та виставково-конгресної діяльності БПУ С.Т.Сташевського, участь у роботі Круглого столу  візьмуть провідні фахівці та експерти галузі, керівники великих будівельних компаній та проектних організацій. Планується всебічне обговорення шляхів розвитку житлового будівництва, виконання державних і регіональних житлових програм, пошуку джерел їх фінансування, також  нових форм співпраці забудовників з органами місцевого самоврядування щодо вирішення важливої соціальної проблеми – забезпечення доступним житлом передовсім молоді, учасників бойових дій, внутрішньо переміщених осіб.

Передбачено широку участь у заході представників органів місцевого самоврядування. 

П.С.Шилюк також заслухав інформацію щодо співпраці Будівельної палати України і Спілки наукових та інженерних об’єднань України з відповідними європейськими структурами. Було відзначено, що за сприяння партнера БПУ вже здійснено  важливі кроки, які дозволять найближчим часом запроваджувати європейський досвід та стандарти у роботу будівельного комплексу країни.


Источник: Будівельна палата України

Интересные новости:
12.09.2018
848
Тисячна одиниця техніки Cat® знайшла свого власника...
05.09.2018
861
Оновлена машина призначена для переміщення більшої кількості матеріалу за менший час...
18.06.2019
896
Експерт розповів, з чим зв'язана мізерна частка кредитних угод на первинному ринку нерухомості...
18.06.2019
375
Компанія "Золотой Мандарин" представляє урну "Соло"...