Будівельна палата України визначила ключові напрямки діяльності

716 2018-09-14 07:15:00У центрі уваги - підготовка до Експофоруму «Будівництво. Архітектура. Нерухомість»

Президент Будівельної палати України, Герой України П.С.Шилюк розглянув важливі питання діяльності Палати. У центрі уваги були питання підготовки до Міжнародної виставки – Експофоруму «Будівництво. Архітектура. Нерухомість», який пройде 26-28 вересня у Києві, у Міжнародному виставковому центрі.

У виставці візьмуть участь майже 300 брендів, які охоплюють всі актуальні напрями розвитку будівельної галузі, зокрема представляють широкий спектр ринку будівельних матеріалів і технологій, нерухомості.

Президент Будівельної палати акцентував увагу на підготовці  основного тематичного заходу в рамках виставки -  Круглого столу на тему: «Реалізація державних та регіональних житлових програм -  шлях до вирішення проблеми забезпечення житлом громадян, що потребують соціального захисту».   

Організаторами Круглого столу є Будівельна палата України разом з Асоціацією міст України за підтримки профільного комітету Верховної Ради та Мінрегіону.

За інформацією Першого віце-президента, голови комітету  з питань міжнародного співробітництва  та виставково-конгресної діяльності БПУ С.Т.Сташевського, участь у роботі Круглого столу  візьмуть провідні фахівці та експерти галузі, керівники великих будівельних компаній та проектних організацій. Планується всебічне обговорення шляхів розвитку житлового будівництва, виконання державних і регіональних житлових програм, пошуку джерел їх фінансування, також  нових форм співпраці забудовників з органами місцевого самоврядування щодо вирішення важливої соціальної проблеми – забезпечення доступним житлом передовсім молоді, учасників бойових дій, внутрішньо переміщених осіб.

Передбачено широку участь у заході представників органів місцевого самоврядування. 

П.С.Шилюк також заслухав інформацію щодо співпраці Будівельної палати України і Спілки наукових та інженерних об’єднань України з відповідними європейськими структурами. Було відзначено, що за сприяння партнера БПУ вже здійснено  важливі кроки, які дозволять найближчим часом запроваджувати європейський досвід та стандарти у роботу будівельного комплексу країни.


Источник: Будівельна палата України

Интересные новости:
12.09.2018
767
Тисячна одиниця техніки Cat® знайшла свого власника...
05.09.2018
782
Оновлена машина призначена для переміщення більшої кількості матеріалу за менший час...
21.02.2019
635
Обустройство входа: крыльца и лифтового холла, - по правилам...
18.02.2019
554
Угоду про капітальні інвестиції АТ «ФФІЛ «Śnieżka» з угорською компанією «Po...
13.02.2019
435
Caterpillar запускає перший у своїй галузі мобільний додаток, розроблений для того, щоб клієнти, які...