Щорічний Sales & PSSR Campus цього року проходив в Україні

534 2018-08-16 08:46:00


Sales & PSSR Campus - це комплексне навчання для торгових працівників групи компаній Zeppelin. В навчанні беруть участь продавці техніки, запасних частин департаментів будівельної та гірничої техніки . Основна мета заходу - підвищити кваліфікацію працівників, презентувати новинки, протестувати техніку на відкритих майданчиках в дії для того, щоб в майбутньому максимально точно і кваліфіковано реагувати на запити, правильно підбирати необхідний парк техніки та запчастин для Клієнтів.

Вперше ця масштабна подія проходила в Україні. З 31 липня по 3 серпня на мальовничому узбережжі Чорного моря на Одещині були розміщені польові навчальні аудиторії та відкритий виставково-тренувальний майданчик. Цього року Кампус зібрав команду працівників компанії "Цеппелін Україна", а також компаній "Цеппелін Вірменія", "Цеппелін Таджикистан", "Цеппелін Узбекистан", "Цеппелін Білорусь" та "Цеппелін Русланд".

Головною темою цьогорічного Кампусу стала презентація інноваційного екскаватора нового покоління - Cat® 320. Дана модель входить в абсолютно нову лінійку екскаваторів, з якою нерозривно пов'язані три величини - 4 5%, 25 % та 15 %:

  • до 45 % збільшення ефективності роботи оператора;

  • до 25 % зниження витрати пального;

  • до 15 % зниження експлуатаційних витрат.

Програма навчання включала в себе теоретичну та практичну частини. Так, в навчальних класах професійні спікери та тренери проводили презентації, наводили велику кількість прикладів і технічних характеристик машин. А на відкритому майданчику проходила практична частина занять, яка була присвячена навичкам управління екскаватором.

Працівники ознайомилися з новітніми та унікальними технологіями, якими оснащена нова модель екскаватора та оцінили нову конструкцію кабіни, що забезпечує додатковий комфорт для оператора. У всіх співробітників була можливість відчути себе оператором техніки Cat® та переконатись у найвищому рівні працездатності та якості техніки бренду Caterpillar.

Навчальний захід пройшов у бадьорому робочому настрої та дружній атмосфері. Учасники від’їжджали із новими знаннями та позитивним емоціями від тижня проведеного поблизу моря.

Джерело: zeppelin.ua
Інформацію розміщено на правах реклами

Интересные новости:
10.08.2018
682
Від імені усієї великої команди Royal House прийміть найщиріші вітання з нашим спільн...
08.08.2018
1121
Компания установила единые тарифы на перевозку строительных товаров по Украине, привязав стоимость н...
20.07.2018
992
Девелопер Royal House выступил партнером по строительству первого жилого дома с полной социально-адм...
18.02.2019
538
Угоду про капітальні інвестиції АТ «ФФІЛ «Śnieżka» з угорською компанією «Po...
13.02.2019
415
Caterpillar запускає перший у своїй галузі мобільний додаток, розроблений для того, щоб клієнти, які...
13.02.2019
527
Scania представить на Bauma модельний ряд вантажних автомобілів для будівельної галузі, здатних впор...