Львівському забудовнику загрожує ув'язнення за самобуд

1392 2018-07-23 08:14:00В управлінні захисту економіки у Львівській області довели, що керівник будівельної компанії ПрАТ «Ірокс» Ігор Микичак причетний до заволодіння коштами громадян на суму 6,5 млн гривень та будівництва житлових будинків на самовільно захоплених земельних ділянках у різних районах Львова. Про це повідомляє прес-служба ЛМР.

Зокрема, керівник ПрАТ «Ірокс» брав кошти у громадян, котрі хотіли придбати житло у новобудові, натомість не мав дозволів на будівництво цього будинку.

«Людям було продано квартири в будинках, які будуються без жодних документів. Також оголошено підозру вчинення такого злочину, як самовільне захоплення земельної ділянки. Це щодо будівництва на вулиці Шевченка», - розповіла керівниця юридичного департаменту ЛМР Гелена Пайонкевич.

За її словами, декілька десятків людей заявили, що їх ошукали. Крім цього, у судах тривають слухання по декількох самобудах.

«Зокрема, за позовом нашої інспекції архбудконтролю справа слухається по незаконній забудові на вул. Тернопільській, 42, тобто там взагалі такий особливий цинізм, оскільки немає жодного документа. Це є чистої води самобуд. Найближчим часом ми передамо справу до суду по вул. Антонича-Майданній. Місто буде визнано потерпілим по всіх цих судових справах з точки зору захоплення земельних ділянок», - сказала Гелена Пайонкевич.

Вона додала, що після першого затримання забудовник звернувся до міськради з проханням укласти договір зі сплатою внеску. Там йому порекомендували впорядкувати земельні питання, втім забудовник їх так і не вирішив.

Як повідомили у ГУ Нацполіції Львівської області, зловмиснику загрожує позбавлення волі на строк до дванадцяти років з конфіскацією майна.

Додамо, що компанія «Ірокс» неодноразово фігурувала в будівельних скандалах. Зокрема, у серпні 2016 року між мешканцями будинку на вулиці Антонича, 3 і будівельною компанією виник конфлікт - місцеві жителі самі найняли працівників ПАТ «Львівообленерго» для вирішення проблем із постачанням електроенергії, однак забудовник, який є користувачем відповідної земельної ділянки, виступив проти, оскільки мешканці не узгодили рішення з компанією.

Пізніше міська рада після низки перевірок анулювала дозволи для ПрАТ «Ірокс» на будівництво на вул. Тернопільській, 42, вул. Шевченка, 418 та вул. Величковського, 61, 62. 

Джерело: TvoeMisto

Интересные новости:
23.07.2018
1206
Согласно планам, в октябре-ноябре этого года в эксплуатацию запустят одну треть завода на 300 рабочи...
23.07.2018
1029
Изначально планировалось, что ремонтные работы будут продолжаться до октября...
23.07.2018
659
Применение электронных площадок позволит сформировать реальные цены на рынке оценки движимого и недв...
17.08.2018
370
В Киеве существуют не только «уставшие мосты», но и мосты, построенные с нарушением стро...
17.08.2018
932
Чешский экспортный банк (CEB) выставил на аукцион площадки OpenMarket кирпичный завод в селе Кузьмин...
17.08.2018
466
Крупнейшая сеть гипермаркетов строительных материалов заявила об открытии новых объектов в Хмельницк...