В чому переваги фарб для інтер'єрів стійких до миття

876 2017-06-15 12:22:00Створити свій власний життєвий простір таким, яким хоче його бачити кожен з нас можливо завдяки високотехнологічним матеріалам для фарбування помешкання. Адже цей спосіб оздоблення стін та стелі у приміщеннях, без сумніву, на сьогодні є найдоступнішим і найпростішим.

Сучасна лакофарбова промисловість пропонує велике різноманіття продукції для фарбування, що дає змогу споживачеві обрати матеріал, який би повною мірою відповідав його потребам, вимогам та бажанням. Серед найпоширеніших – водоемульсійні акрилові або латексні фарби. Вони є безпечними та мають чудові експлуатаційні характеристики.

Відтак для правильного вибору матеріалу для фарбування варто ознайомитися з технологічними особливостями фарб, їхніми перевагами та недоліками.


Технологічні особливості миючих фарб

Щоб поверхні стін та стелі надовго залишалися привабливими та чистими, а також впродовж тривалого часу тішили господарів яскравістю кольорів, варто зупинити вибір на миючих фарбах, які не лише бездоганно декорують стіни, але й надовго освіжають інтер’єр.

Миючі фарби мають чудові високотехнологічні властивості, чим вигідно відрізняються від інших видів водоемульсійних фарб, а їхній унікальний склад забезпечує ідеально рівну поверхню у вигляді стійкої до стирання плівки. Тому покриття з миючої фарби дає змогу періодично проводити вологе гігієнічне прибирання поверхонь стін та стелі.

Миюча фарба є справжньою знахідкою та незамінним матеріалом для родини, де є маленькі діти.

Цікавим також є той факт, що миючу фарбу можна наносити не лише на оштукатурені поверхні, але й на шпалери, гіпсокартон.


Латексна миюча фарба для інтер’єрів

Обираючи миючу фарбу, пропонуємо звернути увагу на латексну фарбу Śnieżka Max Latex відомого українського виробника «Снєжка-Україна». Виготовлена за технологією Compact Comfort System, в основі якої – формула спеціально підібраних загущувачів та компонентів, фарба має високу покривну здатність, низький рівень розбризкування, а отже, - економний розхід.

Для отримання якісного та повноцінного фарбувального шару на цементних, цементно-вапняних, цегляних, гіпсокартонних чи дерев’яних поверхнях найкраще нанести два шари фарби. Отримане покриття стійке до багаторазового витирання та миття, його можна без застережень використовувати у приміщеннях, де перебувають діти, адже пофарбовані Śnieżka Max Latex стіни «дихають».

Система Sniezka Colour System дає можливість кожному власнику помешкання створити свій неповторний дизайн інтер’єру завдяки можливості вибору кольору за каталогом Sniezka NCS Cascade, у палітрі якого – 518 барв.

Таким чином, використовуючи для ремонту помешкання латексну фарбу Śnieżka Max Latex, стійкої до миття, кожен, хто планує ремонт, отримає не лише міцне та функціональне покриття, але й красивий інтер’єр на довгі роки.Контакти прес-служби:
м. Яворів, Львівська обл.,
вул. Привокзальна, 1а
Тел.: +38 (03259) 60-161
e-mail: press.releases@sniezka.ua

www.sniezka.ua
www.vidaron.com.ua
www.acrylputz.com.ua
www.sniezkanature.com
www.facebook.com/Sniezka.Ukraine
www.vk.com/sniezkaua


Джерело:www.sniezka.ua
Інформація опублікована на правах реклами

Похожие статьи:
15.06.2017
857
В чём основные преимущества проветривателя ТвинФреш и почему вам нужно обратить на него внимани...
25.01.2019
620
Які твердження про вентиляцію є правдивими, а які - ні...
09.01.2019
496
Распашные ворота пользуются значительной популярностью с давних времен - они очень дешевые в изготов...
Новые технологии и материалы в Украине
Строительство и Архитектура в развитых странах мира