Інноваційна технологія для дахових вікон - FAKRO thermoPro

2646 2017-05-05 16:59:00


Інноваційність в новому форматі 
- технологія FAKRO thermoPro


Інновації є ключовим фактором, який сприяє розвитку фірми. І саме філософія нешаблонного мислення дозволяє знаходити нестандартні рішення, які розширюють функціональність та підвищують якість продукції. Компанія FAKRO дотримується власне цього підходу, оскільки вважає інноваційність основним рушієм розвитку. Однією із низки інноваційних рішень є нова технологія FAKRO thermoPro, яка була впроваджена для дахових вікон класу PROFI i LUX. Застосоване рішення покращує якість та параметри дахових вікон, підвищуючи його енергозбереження, міцність та щільність, полегшує монтаж.

   Технологія FAKRO thermoPro це:      
1. КРАЩА ТЕРМОІЗОЛЯЦІЙНІСТЬ ВІКНА: Використовуючи вікна, виготовлені за технологією thermoPro, Ви отримуватимете менші рахунки за опалення, оскільки використання термоізоляційних вкладок в рамі та нове низькоемісійне покриття підвищують показники енергозбереження цілого вікна;
2. ВИСОКА МІЦНІСТЬ ВІКНА: В нижніх кутках віконної коробки впроваджені запатентовані інноваційні канавки для відводу води, які відводять воду з конденсату, та зменшують ризик потенційних протікань, спричинених, наприклад, пошкодженням або забрудненням ущільнювачів. Дерев’яні профілі вікна менше піддаються дії вологості, що збільшує їхню міцність;3. БІЛЬША ЩІЛЬНІСТЬ ВІКНА З ОГЛЯДУ НА ПРОПУСКАННЯ ПОВІТРЯ: Вікна FAKRO виготовлені за технологією thermoPro мають 3 та найвищий – 4 клас щільності згідно норми EN12207, завдяки чому зменшена неконтрольована кількість повітря, яка проникає до приміщення.  Цей фактор є дуже важливим при механічній вентиляції;4. ЛЕГКИЙ МОНТАЖ – КОМФОРТНІША РОБОТА: Нові кутники збільшують можливості регулювання дахових вікон та скорочують час монтажу, забезпечуючи при цьому більш комфортнішу роботу з вікнами. Використання шурупів Torx додатково покращує монтаж вікна в площину даху.

 

Джерело: www.fakro.com.ua
Інформацію розміщено на правах реклами


Похожие статьи:
26.04.2017
1174
Поверхностная гидрофобизация - преимущества и практические рекомендации по применению...
25.01.2019
630
Які твердження про вентиляцію є правдивими, а які - ні...
09.01.2019
498
Распашные ворота пользуются значительной популярностью с давних времен - они очень дешевые в изготов...
Новые технологии и материалы в Украине
Строительство и Архитектура в развитых странах мира